Norsk Retrieverklubb

Aktivt Hundeliv!

Dual Purpose golden og flat 2017

Resultatlistene viser at det er rekordoppslutning om årskonkurransen «Dual purpose flat».

For begge rasene ser vi at det er riktig mange hunder rundt om i landet som både er et godt eksteriør og innehar de riktige egenskapene.

Tusen takk til alle som har sendt inn resultater

Lykke til på utstillinger og jaktprøver i 2018!

Dual Purpose Golden 2017:

  1. Vildsilkes Garfield, Rita Rasmussen, Lakselv 132p
  2. Peruddens Will To Please, Rita Rasmussen, Lakselv 82p
  3. Golden Tress Allamanda, Hanne Aabakken, Levanger 70p
  4. Dewmist Double Jeopardy, Allan Tingstveit, Bruvoll 67p
  5. Pekanimos Aquilegia, Karin Hansen, Eiksmarka 56p
  6. Vinterlys av Vervik, Lill-Ann Pedersen, Tromsdalen 54p
  7. Kerenza’a A Kind Of Hush, Elisabeth Rabe, Oslo 45p
  8. Bringback’s Keith Goes North, Gunn Therese Olafsen, Hesseng 40p
  9. Belutraces Joy, Tina T. Lyngstad, Oslo 3. 39p

Dual Purpose Flat 2017

  1. Flatham’s Jämen Jiverbåo, Nils-Gunnar Korsvik, Lakselv 116p
  2. Flatham’s Heev Et Biiln Jena, Nils-Gunnar Korsvik, Lakselv 112p
  3. Altaflats Respect Man, Christina Johansen Tolk, Svanvik 84p
  4. Arminzeras Troika, Marita Thoresen, Kirkenes 80p
  5. Kalexas Carrera, Kjersti Jensen, Nordfjordeid 80p
  6. Stormy’s Victoria, Grete Håkull, Egersund 80p
  7. Altaflats One Love, Maria Therese Pedersen, Bodø 76p
  8. Libeflats På tasser av gull, Bente Brynjulfsen, Levanger 74p
  9. Sukkertoppen’s Amethyst, Tove Annette Håkull, Egersund 74p
  10. Calzeat Grand Design, Frid Mikkola, Kvaløya 73p
  11. One Shining Space Dreamer, Geir Ove Håkull, Egersund 68p
  12. Toffedreams Oh Happy Day, Cate-Elin M. Haga, Kirkenes 66p
  13. Black-Flat’s Katie Woodencloak, Marit Skaarup Kildehaug, Eidsnes 61p
  14. Flatcoat-Arwen’s Sol, Lill-Iren Høiland, Volda 60p
  15. Skeppartorps Let’s Party, Karianne Hansen, Sarpsborg 59p
  16. Miss Mallorys True Love, Janne Håkull, Egersund 57p
  17. Flat Garden’s Elwen XXII, Kjersti Jensen, Nordfjordeid 56p
  18. Comkitty’s Ignis, Reidun Sagbakken, Nes i Ådal 51p
  19. Sort Guld Estate Diamond, Line Moen, Jessheim 51p
  20. Hermiros Waltzing Mathilda, Christian Hofer, Horten 48p
  21. O’Flanagan Frutti De Bosco, Karin Fagerås, Sokna 48p
  22. Elfremas Lazy Charlie, Elisabeth Aase, Sarpsborg 45p
  23. Comkitty’s Konrad, Kari Stabæk, Nes i Ådal 42p

Se fullstendige resultater HER