Norsk Retrieverklubb

Golden retriever

Oppdretterliste

Golden retrieveren har fått sin store utbredelse først og fremst gjennom sin popularitet som familiehund. Den har som jakthund meget gode anlegg for å holde seg stille og rolig i jaktsituasjoner.

Ønsker du å registrere deg som oppdretter gjør du det HER

Akershus
dreamheart

Dreamheart

Edina Ydersbond

Nordre Ydersbond gård, Langstranda 1122, 1970 Hemnes

951 02468

edina@dreamheart.no

www.dreamheart.no

kennel Farola

Farola

Bjørg Markussen

Birkelundsveien 19, 1481 Hagan

926 47553

bjorgaina@outlook.com

www.farolasgolden.com

kennel-mobeewa

Mobeewa

Hilde-Gunn B. Østmo

Høievegen 15, 2150 Årnes

932 21235

hgbostmo@online.no

www.mobeewa.com

Kennel Pekanimo

Pekanimo

Karin og Nina Hansen

Vollsveien 181, 1359 Eiksmarka

986 24881

pekanimo@gmail.com

www.pekanimo.com

Aust-Adger
waterloo

Waterloo

Yngvild og Sverre Sand

Sandnesveien 65, 4993 Sunde bru

467 48489

yngvildsand@gmail.com

www.waterloos.no

Buskerud
huntingfudge

Huntingfudge

Cathrine Tveten & Benedicte Skaarnes

Andorsrudveien 15, 3039 Drammen

456 61783/928 48313

post@huntingfudge.com

www.huntingfudge.com

kennel labraaten

Labråten

Jon Henrik Granli og Grete Granli

Vardeveien 30, 3470 Slemmestad

909 24360/31286744/976 10788

labraaten@online.no

solsvingen

Solsvingen

Trude Lieng

Drammen

472 38122

trude@solsvingen.net

www.solsvingen.net

Hedmark
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Av Badiras

Kathrine Høvik 

Ringsakerveien 1386

479 33 470

festinalentebadiras@gmail.com

www.badiras.blogspot.com

dancewood

Dancewood

Mona Skyrudshaugen og Allan Tingstveit 

Trudvangvegen 45, 2123 BRUVOLL 

901 77 788 

skyrudshaugenfisk@gmail.com 

www.dancewood.no

kennel-gattenborg

Gåttenborg

Kari Mette Jacobsen-Hauger

Gottenborgveien 109, 2216 Roverud

911 55680

karimettejacobsen@live.no

www.kennel-gottenborg.com

hikristo

Hikristo

Hilde Kristoffersen

Nordahlvegen 42, 2312 Ottestad

924 44235

hildemk@me.com

www.hikristo.net

Kennel Kephles

Kephles

Wenche og Raymond Pedersen

Veenslivegen 25, 2340 Løten

901 74557

raympede@online.no

www.kennelkephles.com

sadella

Sadella

Wigdis Nordlien

Sulufjellvegen 376, 2353 Stavsjø

62 35 86 09 / 950 63 873

wnordlien@sadella.com

www.sadella.com

simali

Simali

Mariane Kvarberg

Rørsvegen 388. 2384 Brumunddal

414 02 906

mkvarb@online.no

www.kennelsimali.hundpoolen.se

Hordaland
fingerprint

Fingerprint

Lise Basmo og Heine Kleppe

Åsvegen 178, 5357 Fjell v/Bergen

56333867 / 93458014 / 93458048

lisebas@online.no

www.kennelfingerprint.no

golden-agapi

Golden Agapi

Elisabeth Walter Eriksen

5179 Godvik

924 30 676

goldenagapi@gmail.com

jako

Jako

Jarle Koldal/Vibeke Olsen

Stallabrotvegen 125, 5640 Eikelandsosen

412 09 755

golden@jakos.no

www.jakos.no

Kennel Vestafjell

Vestafjell

Laila Otterstad

5243 Fana

932 46009

lai-ott@online.no

Møre og Romsdal
kennel reitane

Reitane

Berit Muren

Sjuknesstranda 33, 6037 Eidsnes

480 53554

berit.muren@mimer.no

www.reitane.no

Nord-Trøndelag
Golden Tress

Golden Tress

Hanne og Jarle Aabakken

Brages vei 20, 7602 Levanger

984 40089

hannebaa@ntebb.no

www.kennel-goldentress.com

kennel kangooline

Kangooline

Amalie Liff Sandvik

Bredingsberg 26, 7660 Vuku

959 15076

susita@live.no

www.kangooline.com

kennel-zednora

Zednora

Therese Tronstad

Fosslivegen 62, 7718 Steinkjer

922 55781

therese.tronstad@hotmail.com

Nordland
rodhaugen

Rødhaugen

Kirsti Pettersen Bergli

Ongstad, 8445 Melbu

950 87 035

kirsti.bergli@trollfjord.no

www.kennel-rodhaugen.com/

Oppland
Kennel Bringback

Bringback

Toril og Eivind Larsen

Holtelisvingen 22, 2870 Dokka

936 73052

kennel.bringback@online.no

www.kennelbringback.com

lecco

Lecco

Gudrun Sangnæs

2760 BRANDBU

957 96 676

kennel-lecco@hotmail.com

www.kennel-lecco.com

listew

Listew

Liv og Steinar Eik

Åsrovegen 97, 2837 Biristrand

456 15 600

Listew@online.no

www.listew.net

SONY DSC

Pebishar

Astrid Sørlien / Roger Jensen

Heksumhøgda 314, 2840 Reinsvoll

975 17 362 / 416 41 747

pebishar@online.no

www.pebishar.com

Oslo
golden-niro

Golden Niro

Roger og Nina Pettersson 

Ormøybakken 17 0198 Oslo

Priv. 22299480, Mobil Nina 94817841 , Mobil Roger 92825055

nina@goldenniro.no

www.goldenniro.no/

Rogaland
golden-trophy

Golden Trophy

Jane Herigstad Hinna og Christian Hinna

Lyngveien 7a, 4025 Stavanger

480 06 991

post@goldentrophy.nu

www.goldentrophy.no

zenana

Zenana

Børge og Kristine Espeland

Kleivapiggen 9, 4330 ÅLGÅRD

979 64 471

borge.espeland@lyse.net

www.zenanas.net

Sør-Trøndelag
kennel golden solution

Golden Solution

Arnhild Meidal

Ny Jord-vegen 120, 7039 Trondheim

934 27145

ameidal@hotmail.com

www.kennelgoldensolution.com

Telemark
jakira

Jakira

Aud Haugerud Johansen

Voldsvegen 858, 3739 Skien

413 87495

post@jakira.no

www.jakira.cybersite.nu

Troms
hebbegaarden

Hebbegaarden

Rune Martinsen

Magnus gate 15, 9404 Harstad

907 69208

hebbegaarden@gmail.com

www.hebbegaarden.com

soltrollet

Soltrollet

Eva-Liz Aandal

Brøstadveien 118

902 02 744

eva-liz@soltrollet.com

aandal.net/

Vestfold
av-vervik

Av Vervik

Anne Margrethe Bjørvik

Kjellbergveien 42, Sandefjord

922 10 038

amb@vervik.com

www.vervik.com

chaveni

Chaveni

Brit Hoseth

Vesterøyveien 408b. 3234 Sandefjord

412 45 699

brit@chaveni.no

www.chaveni.no

Fab Four

Fab Four

Anne Mette Sletthaug og Anne Lise Bøhler

Preståsveien 10, 3216 Sandefjord

928 27 497 / 416 11 667

ams@fabfour.no

www.fabfour.no

gullgolden

GullGolden

Anne Kathrine Haldorsen og Janicke Gurijordet

Sandefjord og Stokke

982 66 467

Annekathrine@gullgolden.com

www.gullgolden.com

kavillfa

Kavillfa

Torill og Svein Sæthre

Andebuveien 335, 3171 Sem

926 52 961 / 33 33 93 18

torill.saethre@hotmail.com

www.kavillfa.com

Lullebo

Bente Borlaug

Kråkåsveien 45, 3229 Sandefjord

944 98 652

bentelullebos@hotmail.com

www.kennel-lullebo.com

stotvigen

Støtvigen

Trude og Stig Støtvig

Vikveien 110, 3180 Nykirke

33048512 / 40234326

trude@stotvigen.com

www.stotvigen.com

kennel vermeli

Vermelia

Berit Vermeli

Maurveien 21 D, 3218 Sandefjord

970 98831

berit@vermelia.com

www.vermelia.com

Østfold
jubela

Jubela

Frøydis Andersskog

Røtnebakken 10, 1640 Råde

977 41378

frandersskog@gmail.com

rotnebakken.123hjemmeside.no

smiekollen

Smiekollen

Yngve Andersen

Smieåsen, 1798 Aremark

926 95 459 / 69 19 93 77

yngve@smiekollen.no

www.smiekollen.no

vi-vis

Vi-Vi’s

Wenche Ommundsen

Kornsjøveien 267, 1796 Kornsjø

482 39 756

wenche@ommundsen.biz

www.kennel-vi-vi.com