Norsk Retrieverklubb

Golden retriever

Prest Pokalen

2014

  1. (161,7p) NORD.INT.UCH Golden Niro’s Ambassador Bellman (N.SU(U)CH.Kephles Keep In Touch – N.SE(U)UCH Kephles Jackpot Golden Girl) Eier og oppdretter: Nina & Roger Pettersson , Oslo
  2. (158,0p) NUCH.SEU(U)CH.NV-14.NORDV-14 Fenwood Elles Belles (GBSHCH Zampanzar Say It Again Shardanell – GBSHCH Ramchaine Green Glow By Fenwood) Eier: Laila Miljeteig Otterstad , Fana Oppdretter: Malcolm Godefroy , Storbrittania
  3. (127,8p) NUCH Excellent Touch Of Dina Av Badiras (N.SU(U)CH Kephles Keep In Touch – Birkida’s Perfect Dina) Eier og oppdretter : Kathrine Høvik , Moelv
  4. (57,1p) NUCH.NV-13.NJV-13 Vestafjell’s Imagine My Daddy (SEU(U)CH.NUCH Ramchaine Snap To Jako’s – Jako’s Visual Love) Eier og oppdretter: Laila Miljeteig Otterstad , Fana
  5. (56,3p) NUCH Jazzman’s Facination (NUCH Trewater Rory – NVV-13 Festival’s Blondie Eier: Berit Skjørestad Oppdreter: Dag Ø Wennesland , Kristiansand
  6. (52,4p) NUCH Begora’s High Five (NUCH Begora’s Rondo – Begora’s Belle Of The Ball) Eier: Lena Cathrine Rølles , Bødalen Oppdretter: Ragnhild Steinsbu , Maura
  7. (52,1p) NORD.UCH Chribas Cantillo (Chribas Colin Chapman – Chribas Cocco Cox) Eier: Raymond Aspholt , Skogbygda Oppdretter: Tore & Berit Bondal , Lørenskog
  8. (51,3p) NUCH Kephles Real Pleasure (NUCH Kephles Pleasure To Have – Zenana’s Pure Passion) Eier: Hilde Kristoffersen , Ridabu Oppdretter: Raymond & Wenche Pedersen , Løten
  9. (47,8p) NUCH Jako’s Mona Lisa (NSUCH Trewater Tally – NORDJV-10 NUCH Jako’s Hope For The Future) Eier og oppdretter: Jarle Koldal , Eikelandsosen
  10. (47,7p) NORDU(U)CH Dewmist Lure Of The Circus (ECH.DKCH(U).EUUV-07 Ritzilyn Rick O’shay – INT.NORD.UCH. NORDJV-03.Dewmist Leading Lady) Eier : Allan Tingstveit Oppdretter: Henric Fryckstrand , Sverige

2013

  1. 247,5p N.SeU(U)CH.NV-12-13 Zenanas Paris Moonlight (SeU(U)NUCH Ramchaine Snap To Jako’s-NordJV-06.NUCH Zenanas Polyxena) E/O:Børge Espeland,Ålgård
  2. 227,5p NUCH.SeU(U)CH.IntUCH Golden Niro’s Ambassador Bellman (NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch-N.Se(U)UCH Kephles Jackpot Golden Girl) E/O:Nina & Roger Pettersson,Oslo
  3. 105,4p NUCH Kephles Pleasure To Have (AU.NordUCH.Se.V-10.IntUCH Ralun Versace-Kephles Keen On Kelly) E/O:Raymond & Wenche Pedersen,Løten
  4. 100.0p NordUCH Skylock Show Biz (E.CH.DkCH(U).Euuv-07 Ritzilyn Rick O’Shay-Sweet Surrender Av Vervik) E:Anne-Margrethe Bjørvik,Sandefjord O:Laila Ager,Danmark
  5. 67,0p NUCH Dantassie Double Trouble (GBSHCH Shardanell Talk O’the Town at Ipcress-GBSHCH Shinehill Winter Solstice) E:Børge Espeland & Børge Rosland,Ålgård O:Cathrine Haxton,Storbritannia
  6. 63,2p NUCH Scheylas Cinnamon Girl (NUCH Røysjømarkas Gaelic Victory-NUCH Helobata’s Brown Eyed Girl) E/O:Gry Schei & Kai Tore Hoel,Slattum
  7. 59,6p NUCH Jako’s Kingdom Of Days (Multi CH Majik Truth Or Dare-NUCH.NV-07 Jako’s Octavia) E/O:Jarle Koldal,Eikelandsosen
  8. 51,9p NUCH Baunhøjgaard Endless Love (DkCH Hot-News Mallow Cream-Rintilla’s Tommelise) E:Yngve Andersen & Anne-Berith Waskaas,Aremark O:Carsten & Laila Schøler,Danmark
  9. 50,0p NordUCH Chribas Cantillo (Chribas Colin Chapman-Chribas Cocco Cox) E:Raymond Aspholt,Jessheim O:Tore & Berit Bondal,Lørenskog
  10. 49,7p NUCH Kephles Real Pleasure (NUCH Kephles Pleasure To Have-Zenanas Pure Passion) E:Hilde Merethe Kristoffersen,Ridabu O:Raymond & Wenche Pedersen,Løten

2012

  1. 184,0pNSU(U)CH.NV-12 Zenanas Paris Moonlight (NSU(U)CH Ramchaine Snap To Jako’s – Nord.JV-06.NUCH Zenanas Polyxena) E/O: Børge Espeland , Ålgård
  2. 123,8pNUCH.NV-11 Isprinsessen Av Vervik (I Get A Kick Out Of You Av Vervik – NUCH Coco Chanel Av Vervik) E/O: Anne-Margrethe Bjørvik , Sandefjord
  3. 118,9pNUCH.SEU(U)CH Golden Niro’s Ambassador Bellman (NSU(U)CH Kephles Keep In Touch – NSU(U)CH Kephles Jackpot Golden Girl) E/O: Nina & Roger Pettersson , Oslo
  4. 113,4pNUCH Kephles Pleasure To Have (AU.Nord.UCH Ralun Versace – Kephles Keen On Kelly) E/O: Wenche & Raymond Pedersen , Løten
  5. 109,9pNord UCH Chribas Cantillo (Chribas Colin Chapman – Chribas Cocco Cox) E: Raymond Aspholt , Jessheim O: Berit & Tore Bondal , Lørenskog
  6. 96,6p NUCH Baunhøjgaard Endless Love (DkCH Hot-News Mallow Cream – Rintilla’s Tommelise) E: Yngve Andersen & Anne-Berith Waskaas , Sandefjord O: Carsten & Laila Schøler , Danmark
  7. 93,8p NUCH Røysjømarkas Gaelic Victory (Nord.UCH.FIV-09 Dewmist Serrano – Goldenlines New Charm) E/O: Anne Kristine Johansen , Drammen
  8. 60,8p NSU(U)CH Ramchaine Snap To Jako’s (GBSHCH Lochtaymor King Of Diamonds – GBSHCH Remington Requisite of Ramchaine) E: Jarle Koldal , Eikelandsosen O: C Ennis-Whelan , Storbritannia
  9. 49,8p NUCH Dewmist Lure Of The Circus (ECH.DkCH(U) EUUV-07 Ritzilyn Rick O’shay – INT.Nord.HU.UCH.Nord JV-03 Dewmist Leading Lady) E: Allan Tingstveit , Bruvoll O: Henric Fryckstrand , Sverige
  10. 41,8p Skylock Show Biz (ECH.DkCH(U).EUUV-07 Ritzilyn Rick O’shay – Sweet Surrender Av Vervik) E: Anne-Margrethe Bjørvik , Sandefjord O: Laila Ager , Danmark

2011

  1. 100,6p NUCH.SEU(U)CH Golden Niro’s Ambassador Bellman ( NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch – N.SE(U)UCH Kephles Jackpot Golden Girl) E/O : Nina & Roger Petterson , Oslo
  2. 95,1p NUCH.SEU(U)CH Ramchaine Snap To Jako’s ( GBSHCH Lochtaymor King of Diamonds – GBSHCH Remington Requisite of Ramchaine) E : Jarle Koldal , Eikelandsosen O : Mrs C Ennis-Whelan ,Storbritannia
  3. 90,6p NORD UCH.KBHV-11 Kavillfa’s The Chocolate Soldier ( NUCH Shibbina’s True Love – Which Whitch av Vervik) E : Susanne Dahl , Kristiansand O : Torill Sæthre , Sem
  4. 72,8p NUCH Excellent Touch Of Dina Av Badiras ( NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch – Birkida’s Perfect Dina) E/O : Kathrine Høvik , Biri
  5. 70,6p NUCH.SU(U)CH Come Fly With Me Av Vervik (SU(U)CH Floprym Går Hem – Epleboom av Vervik) E : Allan Tingstveit & Mona Skyrudshaugen , Bruvoll O : Anne Margrethe Bjørvik , Sandefjord
  6. 69,7p NUCH.SEU(U)CH Golden Edition’s Cafe Benedictin ( NUCH Begora’s Rondo – NVCH Begora’s Karusell) E : Sidsel Myhr , Svorkmo O : Maria Yoon Garthe , Bøfjorden
  7. 61,0p NVCH.NUCH Dewmist Days Of Magic ( NORD.UCH.LTCH.PLCH.SV-06-07-08-09 Dewmist Silkventure – Dewmist Days of Diamonds) E : Tonje & Thomas Nore , Vinterbro O : Henric Fryckstrand , Sverige
  8. 60,4p Chaveni’s Hip’n Trendy By Water ( Ronjalee Ragamuffin at Motlaisa – NUCH Chaveni’s Water Fantasy) E/O : Brit Hoseth & Kjell Lund , Sandefjord
  9. 59,8p Kephles Perfect Match ( SE.V-10.AU.NORD.UCH Ralun Versace – Kephles Keen On Kelly) E/O : Wenche & Raymond Pedersen , Løten
  10. 55,2p NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch ( NORD.UCH.NORD.V-03.VWW-08 Erinderry Gaelic Minstrel–NUCH Kephles Helt Herlig) E/O : Wenche & Raymond Pedersen , Løten

2010

  1. (128,3p)  NUCH Ramchaine Snap To Jako’s (GBSHCH Lochtaymor King Of Diamonds – GBSHCH Remington Requisite of Ramchaine) E: Jarle Koldal , Eikelandsosen O: C Ennis-Whelan, Storbritannia
  2. (121,5p)  NUCH Mjærumhøgda’s Impressario (NUCH Mjærumhøgda’s Quandry – Mjærumhøgda’s Design)  E: Yngve Andersen , Aremark O: Grete-Sofie & Eivind Mjærum , Hobøl
  3. (100,0p)  NUCH Chribas Cashewnut (Chribas Colin Chapman – Chribas Cherry Cane) E: Hege & Lasse Heier , Oslo O: Berit & Tore Bondal , Lørenskog
  4. (79,6p)  NUCH.SU(U)CH Come Fly With Me Av Vervik (SU(U)CH Floprym Går Hem – Epleboom Av Vervik)  E: Allan Tingstveit & Mona Skyrudshaugen , Bruvoll O: Anne-Margrethe Bjørvik , Sandefjord
  5. (73,2p)  NUCH.SU(U)CH.SVCH.NV-07-09 Jako’s Nordic Charm (NSUCH.SVCH.NordV-00.SV-00 Tottelina Observer – NUCH Jako’s Amazing Grace) E: Jarle Koldal & Vibeke Olsen , Eikelandsosen O: Jarle & Julie Koldal , Eikelandsosen
  6. (72,6p)  NUCH River Wild Of Kelimoor (NUCH.SU(U)CH Trewater Tally – Deeside’s Sweet’n Sassy) E/O: Aiyana Lea , Eidsdal
  7. (71,1p)  NUCH.SU(U)CH Golden Edition’s Cafe Benedictin (NUCH Begora’s Rondo – NVCH Begora’s Karusell) E: Sidsel & Edvin Nilsen , Gjølme O: Maria Yoon Garthe , Bøfjorden
  8. (61,3p)  NUCH.NV-09 Ashbury Back With Love To Jako’s (Multi.CH Ashbury Angel Heart – Jako’s Ashbury Jewel)E: Jarle Koldal , Eikelandsosen O: Gerard Sonntag , Frankrike
  9. (58,4p)  NUCH Fab Four’s Philosopher (EST.FIN.INT.UCH Pauclare Phylanderer – NUCH Octavia Av Vervik) E: Anne Mette Sletthaug , Sandefjord O: Anne Mette & Eivind Sletthaug , Sandefjord
  10. (58,3p)  Golden Niro’s A Dream Come True (NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch – NUCH.SU(U)CH Kephles Jackpot Golden Girl) E/O: Nina & Roger Pettersson , Oslo

2009

  1. (298,6p) NSUCH SVCH NV-07-09 Jako’s Nordic Charm (NSUCH SVCH Nord V-00 Tottelina Observer – NUCH Jako’s Amazing Grace) E: Jarle Koldal & Vibeke Olsen , Eikelandsosen O: Jarle & Julie Koldal , Eikelandsosen
  2. (183,5p) NUCH NV-07 Jako’s Octavia (NSUCH Dewmist Samsonite – NUCH NV-01 Jako’s Keep Smiling) E/O: Jarle Koldal , Eikelandsosen
  3. (116,3p) NSUCH Kephles Keep In Touch (NSUCH Nord V-03 VWW-08 Erinderry Gaelic Minstrel – NUCH Kephles Helt Herlig) E&O: Wenche & Raymond Pedersen , Løten
  4. (89,2p) NUCH Begora’s Songbird (NUCH Begora’s Rondo – Begora’s Bloomingdale) E/O: Ragnhild Steinsbu , Maura
  5. (80,7p) NUCH Willemo’s Frida (NUCH Fab Four’s Full Rulle – NUCH Willemo’s Maud) E/O: Tove Nyvoll & Tom Hofsli , Stokke
  6. (78,8p) NUCH Siatham Noble Zenana (GBSHCH Tidelover Oleander at Canina – Siatham Ysabella) E: Børge Espeland , Ålgård O: Anne Falconer , Storbritannia
  7. (77,1p) NUCH NV-08 Bildvin’s L’homme Lucca (Pebishar’s Sir Anthony – Canina Lady Saffron) E: Kenneth Stubberud O: Signe Sangnæs , Gran
  8. (72,6p) Kephles Light My Fire (NUCH Siatham Raynor – Kephles Inato) E/O: Wenche & Raymond Pedersen , Løten
  9. (60,0p) NUCH Mjærumhøgda’s Impressario (NUCH Mjærumhøgda’s Quandry – Mjærumhøgda’s Design) E: Yngve Andersen , Aremark O: Grete Sofie & Eivind Mjærum , Hobøl
  10. (58,9p) NUCH Come Fly With Me Av Vervik (SU(U)CH Floprym Går Hem – Epleboom Av Vervik) E: Allan Tingstveit & Mona Skyrudshaugen , Bruvoll O: Anne Margrethe Bjørvik , Sandefjord

2008

  1. 277,4p NUCH.SU(U)CH Kephles Keep In Touch (NORD.V-03 SU(U)CH.NUCH Erinderry Gaelic Minstrel – NUCH Kephles Helt Herlig) E&O: Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  2. 129,6p NSUCH.SVCH.NV-07 Jako’s Nordic Charm (N.SU(U)CH.SVCH.NORD.V-00 Tottelina Observer – NUCH Jako’s Amazing Grace) E: Jarle Koldal & Vibeke Olsen, Eikelandsosen O: Jarle & Julie Koldal, Eikelansosen
  3. 117,2p NUCH Fab Four’s Full Rulle (NUCH Willemo’s Daniel – NUCH Fab Four’s Frøya) E: Tom Hofsli & Tove Nyvoll, Stokke O: Anne Mette & Eivind Sletthaug, Sandefjord
  4. 113,9p NUCH Bildvin’s L’homme Lucca (Pebishar’s Sir Anthony – Canina Lady Saffron) E: Kenneth Stubberud,Brandbu O: Signe Sangnæs, Gran
  5. 95,3p NUCH Chribas Cheyenne (NUCH Chribas Cardamon – NUCH Chribas Cute Caramel) E&O: Berit & Tore Bondal, Lørenskog
  6. 61,6p NUCH Willemo’s Maud (NUCH Siste Nytt av Vervik – NUCH Willemo’s Halkatla) E: Tom Hofsli & Tove Nyvoll,Stokke O: Tom Hofsli, Stokke
  7. 59,6p NUCH Kephles Helt Herlig (NUCH Goldstep Browning European – NUCH Kephles Arquinia) E: Hilde Kristoffersen, Ridabu O: Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  8. 58,5p NUCH Amirene Undeclared Love (GBSHCH Kimwhany O’Rourke of Ritzilyn – GBSHCH Rosaceae Ivory Lace at Amirene) E: Margaret Woods & Anne Mette Sletthaug, Sandefjord O: Margaret Woods, England
  9. 57,3p NUCH Fab Four’s Fair Play (NUCH Willemo’s Daniel – NUCH Fab Four’s Frøya) E: Anne Mette Sletthaug, Sandefjord O: Anne Mette & Eivind Sletthaug, Sandefjord
  10. 50,1p NUCH Abigail Emma (NUCH.SU(U)CH Dewmist Damsonite – Birkida’s Mistretta) E&O: Laila Otterstad, Fana

2007

  1. 164,0p NSUCH.SVCH.NV-07 Jako’s Nordic Charm (NSUCH.SVCH.NORD.V-00 Tottelina Observer – NUCH Jako’s Amazing Grace) E: Jarle Koldal & Vibeke Olsen , Eikelandsosen O:Jarle & Julie Koldal , Eikelandsosen
  2. 124,6p NUCH Hjelteryggens Delight (NUCH Goldstep Browning European – Hjelteryggens Bright Light At Xmas) E/O: Hilde Kkillingstad , Knarrevik
  3. 77,7p NUCH A Mi Manera Av Badiras (NUCH Kephles Big Bubble No Trouble – Birkida’s Perfect Dina) E/O: Kathrine Hansen , Hølen
  4. 75,8p NUCH.NV-04-06 Røysjømarkas Angeleyes (SU(U)CH Goldenlines Dutch Duty Free – Kavillfa’s Pernille) E/O: Anne Kristine Johansen , Drammen
  5. 73,9p NUCH Iaka’s Armageddon (NUCH Jako’s Armani Falco – NUCH Jako’s Unique Lady) E: Ian Denton , Volda O: Katrine Nesheim & Ian Denton , Raudeberg
  6. 70,7p NUCH Mjærumhøgda’s Impressario (NUCH Mjærumhøgda’s Quandry – Mjærumhøgda’s Design) E: Yngve Andersen , Aremark O:Grete-Sofie & Eivind Mjærum , Hobøl
  7. 61,2p NUCH Rintilla’s Teskjekjerring ( SU(U)CH Floprym Rivaldo – NUCH Prinsesse Askepott Av Vervik) E/O: Anne Berith Waskaas , Sandefjord
  8. 54,9p NUCH Falleur’s Segovia (SU(U)CH.NUCH. Jazzman’s Da Capo – Chaveni’s Wait’n See) E: Brit Hoseth , Sandefjord O: Lise Lotte Ljung , Sverige
  9. 54,6p SU(U)CH.SVCH.NUCH. Mjærumhøgda’s Isebreaker (NUCH Mjærumhøgda’s Quandry – Mjærumhøgda’s Design) E: Eivind Mjærum & Ing Marie Karlsson , Hobøl O: Grete-Sofie & Eivind Mjærum , Hobøl
  10. 53,1p NUCH Mjærumhøgda’s Isolde (NUCH Mjærumhøgda’s Quandry – Mjærumhøgda’s Design)

2006

  1. 1 181,3p NUCH.NV-00-01-04-05 NordV 02-06 Jako’s Temptation, (NUCH Siatham Raynor – NUCH.NV-01 Jako’s Keep Smiling) E/O: Jarle Koldal, Eikelandsosen
  2. 97,1p NUCH Røysjømarkas Angeleyes, (SU(U)CH Goldenlines Dutch Duty Free – Kavillfa’s Pernille). E/O: Anne Kristine Johansen, Drammen
  3. 3 87,4p NUCH Shibbina’s True Love, (Vi-Vi’s Sylvester – Shibbina’s Jaffajuice) E: Beate Rønningen, Holmestrand O: Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog
  4. 4 81,4p NUCH Iaka’s Armageddon, (NUCH Jako’s Armani Falco – NUCH Jako’s Unique Lady) E/O: Ian Denton, Volda
  5. 5 77,8p NUCH Jako’s Nordic Charm, (NSU(U)CH.NORD.V-00.SV-00.SVCH.Totteli nas Observer – NUCH Jako’s Amazing Grace) E:Jarle Koldal & Vibeke Olsen, Eikelandsosen O:Jarle & Julie Koldal, Eikelandsosen
  6. 72,2p NUCH Jako’s Octavia, (NUCH. SU(U)CH.Dewmist Samsonite – NUCH NV-01 Jako’s Keep Smiling). E/O:Jarle Koldal, Eikelandsosen
  7. 7 64,9p NUCH Zenanas Pantene Pro-V (NUCH Siatham Raynor – NUCH Zenanas Past Midnight). E/O:Børge Espeland, Ålgård
  8. 8 60,6p NUCH NV-05 Vi-Vi’s Something Good (NUCH Willemo’s Daniel – Canina Shalimar For Vi Vi) E/O:Wenche Ommundsen, Kornsjø
  9. 59,6p NUCH Vi-Vi’s Bless-My-Soul (Vi-Vi’s Sylvester – NUCH Vi-Vi’s Bessina Primrose) E/O:Wenche Ommundsen, Kornsjø
  10. 59,3p NUCH Chaveni’s Water Fantasy (NUCH Siste Nytt av Vervik – NUCH NV-94 Chadilla av Vervik). E/O:Brit Hoseth & Kjell Lund, Sandefjord

2005

  1. 123,8 p NUCH Vi-Vi’s Bless-My-Soul (Vi-Vi’s Sylvester – NUCH Vi-Vi’s Bessina Primrose) E/O:Wenche Ommundsen,Kornsjø
  2. 119,8p NUCH.NV-05 Vi-Vi’s Something Good (NUCH Willemo’s Daniel – Canina Shalimar For Vi-Vi) E/O: Wenche Ommundsen, Kornsjø
  3. 116,2 p NUCH NordUV-02 Chribas Calorie Counter (NSUCH Engahøjdens Oscar De La Renta – Shibbina’s Juicefruite) E/O:Berit & Tore Bondal, Lørenskog
  4. 99,6p NUCH Betty Barclay av Vervik (SU(U)CH Colbar Step Ahead – NUCH Dasty Golden Daffodil) E: Anne Kristine Johansen, Drammen O: Anne Margrethe Bjørvik & Berit Klaveness, Sandefjord
  5. 99,4 p NUCH SU(U)CH Dewmist Samsonite (SU(U)CH Telkaro Diamond Dust – SU(U)CH Dewmist Shaquille) E:Jarle Koldal, Eikelandsosen O:Henric Fryckstrand, Sverige
  6. 89,9 p NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble (SU(U)CH Okej’s Explosive Symphony – NUCH Cheer’s Kingussie) E/O:Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  7. 81,9 p NUCH Kephles Explore The World (NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble – NUCH Kephles Arquinia) E:Hilde Kristoffersen, Ridabu O:Wenche & Raymond Pedersen, Løt
  8. 67,1p NUCH Shibbina’s Tara Tarantella (Vi-Vi’s Sylvester – Shibbina’s Jaffajuice) E:Kjersti Stensrud, Skedsmokorset O:Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog
  9. 66,4p NUCH Chribas Cute Caramel (NSUCH Engahøjdens Oscar De La Renta – Shibbina’s Juicefruite) E/O:Berit & Tore Bondal, Lørenskog
  10. 66,2p NUCH Willemo’s Maud (NUCH Siste Nytt av Vervik – NUCH Willemo’s Halkatla) E:Tom Hofsli & Tove Nyvoll, Stokke O:Tom Hofsli, Stokke

2004

  1. 177,6P NUCH.NV-00-01-04.NORD.V-02 Jako’s Temptation (NUCH Siatham Raynor – NUCH.NV-01 Jako’s Keep Smiling) Eier/oppdretter : Jarle Koldal, Eikelandsosen
  2. 128,8P NUCH Vi-Vi’s Something Good (NUCH Willemo’s Daniel – Canina Shalimar for Vi-Vi) Eier/oppdretter : Wenche Ommundsen, Rømskog
  3. 125,0P NUCH Shibbina’s Once In A Lifetime (Shibbina’s Jackpot – Shibbina’s Impulse) Eier : Kjersti Grana, Stathelle Oppdretter: Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog
  4. 83,5P NUCH.NV-02 Nicklas av Vervik (NUCH Begora’s Sebastian – Cariena’s Nora) Eier : Axel Kielland, Harstad Oppdretter : Berit Klaveness & Anne M Bjørvik, Sandefjord
  5. 79,7P NUCH Listew Xanthippe ( NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble – Listew Deborah) Eier/oppdretter : Liv & Steinar Eik, Biristrand
  6. 75,2P NUCH Kephles Helt Herlig ( NUCH Goldstep Browning European – NUCH Kephles Arquinia) Eier/oppdretter: Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  7. 58,0P NUCH Deeside’s Melody Maker (NUCH Trewater Sweet William – NVCH Deeside’s Fisherman’s Fantasy) Eier : Line Andersen, Yven Oppdretter : Alice Enhuus, Kråkerøy
  8. 56,6P NUCH Kephles Explore The World (NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble – NUCH Kephles Arquinia) Eier : Hilde Kristoffersen, Ridabu Oppdretter : Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  9. 54,4P NUCH Vi-Vi’s Billy The Kid ( Vi-Vi’s Sylvester – Vi-Vi’s Bitter Sweet) Eier : Hilde-Gunn Østmo, Årnes Oppdretter : Wenche Ommundsen, Rømskog
  10. 54,2P NUCH Shibbina’s True Love (Vi-Vi’s Sylvester – Shibbina’s Jaffajuice) Eier : Beate Rønningen , Holmestrand Oppdretter : Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog

2003

  1. 177,6P NUCH.NV-00-01-04.NORD.V-02 Jako’s Temptation (NUCH Siatham Raynor – NUCH.NV-01 Jako’s Keep Smiling) Eier/oppdretter : Jarle Koldal, Eikelandsosen
  2. 128,8P NUCH Vi-Vi’s Something Good (NUCH Willemo’s Daniel – Canina Shalimar for Vi-Vi) Eier/oppdretter : Wenche Ommundsen, Rømskog
  3. 125,0P NUCH Shibbina’s Once In A Lifetime (Shibbina’s Jackpot – Shibbina’s Impulse) Eier : Kjersti Grana, Stathelle Oppdretter: Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog
  4. 83,5P NUCH.NV-02 Nicklas av Vervik (NUCH Begora’s Sebastian – Cariena’s Nora) Eier : Axel Kielland, Harstad Oppdretter : Berit Klaveness & Anne M Bjørvik, Sandefjord
  5. 79,7P NUCH Listew Xanthippe ( NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble – Listew Deborah) Eier/oppdretter : Liv & Steinar Eik, Biristrand
  6. 75,2P NUCH Kephles Helt Herlig ( NUCH Goldstep Browning European – NUCH Kephles Arquinia) Eier/oppdretter: Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  7. 58,0P NUCH Deeside’s Melody Maker (NUCH Trewater Sweet William – NVCH Deeside’s Fisherman’s Fantasy) Eier : Line Andersen, Yven Oppdretter : Alice Enhuus, Kråkerøy
  8. 56,6P NUCH Kephles Explore The World (NUCH Kephles Big-Bubble No Trouble – NUCH Kephles Arquinia) Eier : Hilde Kristoffersen, Ridabu Oppdretter : Wenche & Raymond Pedersen, Løten
  9. 54,4P NUCH Vi-Vi’s Billy The Kid ( Vi-Vi’s Sylvester – Vi-Vi’s Bitter Sweet) Eier : Hilde-Gunn Østmo, Årnes Oppdretter : Wenche Ommundsen, Rømskog
  10. 54,2P NUCH Shibbina’s True Love (Vi-Vi’s Sylvester – Shibbina’s Jaffajuice) Eier : Beate Rønningen , Holmestrand Oppdretter : Ellen Skalstad & Karl Erik Kentsrud, Aurskog

2002

  1. 156,4p NUCH Siatham Raynor (GBSHCH Standfast Augustus – Mulfield Gypsophilia of Siatham) Eier:Børge og Kristine Espeland, Ålgård Oppdr: mrs A Falconer, England
  2. 134,2p NUCH. NV-00-01.NORD V-02 Jako’s Temptation (NUCH Siatham Raynor – NUCH.NV-01 Jako’s Keep Smiling) Eier/oppdr: Britt og Jarle Koldal, Eikelandsosen
  3. 80,9p NUCH Kargul Billy The Kid (Shibbina’s Jackpot – NUCH Sansue Flairs Ace of Kargul) Eier/oppdr: Wenke Gulbrandsen, Nevlunghavn
  4. 80,2p NUCH Deeside’s Melody Maker (NUCH Trewater Sweet William – NVCH Deeside’s Fisherman’s Fantasy) Eier: Line Andersen, Greåker Oppdr: Alice Enhuus, Kråkerøy
  5. 79,3p NUCH Willemo’s Halkatla (Shanlimore Falcon – Willemo’s Meta) Eier/oppdr: Tom Hofsli og Tove Nyvoll , Stokke
  6. 71,7p Zitka’s Hunting High And Low (Begora’s Frisbee – Zitka’s Goodwill) Eier: Wenche og Raymond Pedersen, Løten Oppdr: Kåre og Annbjørg Hatlemark, Løten
  7. 67,0p NUCH Cherimoy’s Music In My Heart (NUCH Waterloo’s Another Yatzy – Dasty U Lancashire Witch) Eier: Wenche og Raymond Pedersen, Løten Oppdr: Unni og Odd Strandsveen, Brumunddal
  8. 66,6p NUCH Zenana’s Past Midnight ( NUCH Sandgold Conquest – Børos Ø Cindy) Eier/oppdr: Børge Espeland, Ålgård
  9. 63,4p NUCH Solstrimmans Zlipz Design (NUCH Solstrimmans Zlipznizze – Solstrimmans Winterdesign) Eier: Sidsel og Roar Rosten, Heimdal Oppdr: Katrina og Leif Beckstrøm, Sverige
  10. 61,6p NUCH Bendik av Vervik ( NUCH Waterloo’s Another Yatzy – Camomilla av Vervik) Eier: Yngvil Åse og Sverre Sand, Bøn Oppdr: Berit Klaveness, Sandefjord

1971 – 2001

1971 NUCH Camrose Dawnglow

1972 NUCH Lindys Oriana

1973 + 74 NUCH Gitle’s George

1975 NUCH Kargul Star Corona

1976 + 1978 NUCH Spervikbukten’s Philip

1977 NUCH Davern Lion Lotcheck

1979 + 80 NUCH Camillo

1981 + 83 NUCH.NORD.V-81 Noravon Lucius

1982 NUCH Kargul Jolack

1984 + 85 + 86 + 90 NUCH.SV-89 Mjærumhøgda’s Limelight

1987 NUCH Majik One Step Ahead

1988 + 89 + 91 NUCH.NSLCH.NV-88-91 Chribas Crackerjack

1992 + 96 + 97 NUCH.LUX.CH Waterloo’s Rock Around The Clock

1993 + 94 + 95 NUCH Waterloo’s Another Yatzy

1998 + 99 NUCH.NV-98 Simson Av Vervik

2000 NUCH Stenbury Water Navaho

2001 N UCH Siatham Raynor