Norsk Retrieverklubb

Labrador retriever

Oppdretterliste

Her er en oversikt over klubbens oppdrettere som forholder seg til følgende:

Ønsker du å registrere deg som oppdretter gjør du det HER

Akershus
A890185D-3823-4066-9AD9-7C0C5B5F77C7

Jamboni

Linn Christin Amundsen

Langstranda 520
1970 Hemnes

90 80 86 24

post@jamboni.no

www.jamboni.no

IMG_1276

Sletthallen

Hans Rasmus Astrup / Elisabeth Kallevig

Hølandsveien 355, 1903 Gan

+47 41 63 45 34

elisakall@gmail.com

www.kennelsletthallen.no/norsk/

image

Pibiz

Mette Fevang

Sandheimveien 16
1454 Fagerstrand

99 62 36 57 / 66 91 00 18

mette.fevang@gmail.com

www.kennel-pibiz.com

Narjanas

Torill Hanstad og Silje Hveding Gulstad

2032 Maura

91 60 61 85 / 46 62 39 96

torill.hanstad@me.com

www.narjanas.wordpress.com

image

Lemonys

Kari Henie

Nyveien 946
1960 Løken

99 38 77 07

kari@lemonys.com

www.lemonys.com

image

Mementos

Torunn Sørbye

Stubberudhellinga 6
2055 Nordkisa

90 89 13 74

torunn.sorbye@orionpharma.com

www.mementoskennel.com

drizellas

Drizellas

Irene Østmo Abelsnes

Eidsvoldsgata 45
2004 Lillestrøm

91 13 44 12

abelsnesirene@gmail.com

www.kenneldrizella.com

Aust-Agder
IMG_1151

Vestre Eskedal

Sigrun Pedersen Erlandsen

Vestre Eskedal 90
4885 Grimstad

99 01 09 52

islhest@hotmail.com

www.vestreeskedal.com

Buskerud

Huntingmate

Trond Gjøtterud

Stubdalsveien 84
3512 Hønefoss

91 67 71 64

trond@gjøtterud.com

image

Turibo

Turid Fuglerud

Modumveien 345
3410 Sylling

32 85 83 03 / 48 00 33 88

image

Logrekrokens

Karin Formo Skinnes

Rogjerde
3535 Krøderen

32 14 75 76 / 48 27 13 19

karinskinnes@gmail.com

www.logrekroken.blogspot.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tiny Thumbelina

Eva Reymert og Brian Jensen

Lindeveien 40B N
3482 Tofte

90 20 89 83 / 32 27 88 89

brian.jensen@online.no

www.thumbelina.no

Finnmark
image

Rastigaissas

Anne-Margrethe Krogh

Levajok
9845 Tana

97 68 27 63

image

Wildelabbens

Patricia de Wilde

9580 Bergsfjord

97 71 03 15

patricia@dewilde.no

www.wildelabben.com

Hedmark
img_0365

Brattbo

Ada Wenche Sørensen

Nordstrømsvegen 13
2116 Sander

91 12 26 89

brattbo@hotmail.no

Novus Vita

Roger Nagel

Brumundvegen 615
2386 Brumunddal

45 04 85 38

rogernagel@hotmail.com

Nybakken

Wenche Moan

Mælumsgutua 59
2380 Brumunddal

97 02 56 57

kennelnybakken@hotmail.com

www.kennelnybakken.com

image

Mambrinos

Jan Roger Sauge

Skillingmarksvegen 314
2233 Vestmarka

62 83 66 76 / 98 08 94 39

mambrinoskennel@outlook.com

www.mambrinos.com

image

Istra’s

Bente Svenningsen

Røgdenveien 1713
2218 Lundersæter

92 44 99 03

bensvenn@online.no

image

Pashkira’s

Berit Lund

Fiolvegen 13
2100 Skarnes

95 05 40 55

berit.lund@norosol.no

image

Samisador

Vera S. Dahl Verlo

Torkhildsveg 28
2100 Skarnes

41 45 92 92

vera.verlo@gmail.com

www.123hjemmeside.no/VerasLab/

Hordaland
img_0027

Ciboria

Ina Bilberg og Freddy Bjørndal

Kirkevegen 17
5072 Bergen

47 63 24 65 / 41 32 08 93

as-iren@online.no

www.freewebs.com/ciboria/index.htm

img_0030

Surprising

Eva Mjelde og Anne Mjelde Myhr

Tyriveien 40
5104 Eidsvåg

93 06 47 86 / 55 95 15 04

ew.mjelde@gmail.com

www.surprisings-labradors.net/

Hilkans

Hildur Eilertsen

Kokstadveien 153
Kokstad/Bergen

91 74 09 29

hilkans@online.no

Labelsedor

Else Margrethe Pedersen

Hetlevikvegen 169
5304 Hetlevik

55 01 47 67 / 958 73 994

image

Gullsteinens

Elin Dahl

Rekdalsvn. 47
5151 Straumsgrend

55 12 12 53 / 41 40 54 17

elin@gullsteinen.net

www.gullsteinen.net

image

Klungerhaugens

Aud Presthus

Ølvesvegen 757
5637 Ølve

53 48 91 74 / 92 01 58 99

arpresth@online.no

Møre og Romsdal
image

Same procedure

Solfrid Tønnesen Leithe

Borgundveien 56
6007 Ålesund

90 83 47 61

soleithe@gmail.com

image

Murikollen

Britt Melchior

Murikollen
6210 Valldal

95 84 47 05

britt.melcior@gmail.com

www.murikollen.com

Bare-bra

Barbro M. Gjerde

Rørstadveien 30
6016 Ålesund

90 52 56 09

barbro@femfingre.com

Nord-Trøndelag
img_0336

Grenneåsen

Birgitte Børresen og Jan-Åge Skjelstad

Følkesgrenda 132, 7630 Åsen

90 63 36 98 / 91 83 17 95

alvilde123@hotmail.no

image

Labbsport

Anne Kvisle Abildsnes

Fagerbakkvn 7
7605 Levanger

99 55 28 16

a-abild@online.no

www.guno-labrador.com/

image

Majans

May Holmli

Holmlibakkan 38
7660 Vuku

95 16 82 40

may.holmli@gmail.com

www.majanskennel.net

image

Båsdalsvollen

Jørn Olav Sagmo

Telneset
7760 Snåsa

97 07 82 50

Nordland
img_0241

Lillefossen

Naika Hartwig

Bardalsvegen 147
8897 Bardal

97 03 84 55

naika@online.no

www.lillefossen.no

Oppland
image

Ørneredet

Gretha Warberg Laeskogen

Nordlivegen 312
2850 Lena

95 85 94 81

gretha.w.laeskogen@hotmail.com

SONY DSC

Laboreiros

Tone Thomassen

Messenliveien 592
2611 Lillehammer

95 25 59 60

laboreiro_lab@hotmail.com

www.laboreiro.com

Østfold
image

Chas

Gerd I. Hansen

Asakveien 221
1764 Halden

90 75 03 56

gerdcha@online.no

www.chaskennel.com

image

Plankebyens

Mona Engebretsen

Vestre Langerødvei 5
1593 Svinndal

41 21 85 53

plankebyenkennel@gmail.com

http://www.plankebyenkennel.com

image

Isnesgården

Ole Martin Eriksen

Isnesveien 400
1712 GRÅLUM

45 63 85 25

Omarerik@online,no

www.isnesgaarden.no

Rogaland
image

Labcas

Kristin Vinsrygg

5518 Haugesund

92 24 70 08

labcas@getmail.com

image

Ville Wilmas

Camilla og Kari Aronsen

Elvegård 26
5518 Haugesund

45 68 68 82

camaronsen@gmail.com

www.villewilmas.com

Rosepath

Ellen Elise Prytz

Dueland
5582 Ølensvåg

97 58 81 43

ellenelise1@hotmail.com

Sogn og Fjordane
IMG_1757

Steinkjelens

Eva Røneid

6868 Gaupne

46 97 07 29

henriroe@online.no

www.steinkjelen.com

image

Flowsco

Hayley Bird

6800 Førde

57 72 54 45 / 952 45 679

hayleybird73@gmail.com

www.flowscogundogs.com

image

Irta

Anne Katrin Bøyum

Dalsvegen 14
6863 Leikanger

94 79 85 77

anne.boyum@outlook.com

www.kennelirta.com

Sør-Trøndelag
IMG_1995

Annvivi’s

Anne og Kjell Koteng

Furunesveien 255

91 30 67 93

a-koteng@broadpark.no

image

Lyonette

Larisa Lbova

Nyheim
7327 Svorkmo

46 23 28 02

lara13lbova@yahoo.com

image

Lerberens

Olga Marie Jakobsen

7140 Opphaug

72 52 11 81 / 90 14 20 84

olgamj@broadpark.no

www.hundehold.no/lerberen/

image

Austrått

Berit Langdahl Andresen

Postboks 44
7129 Brekstad

97 05 70 97

beritla.austratt@gmail.com

image

Eyecatching

Siv Sandø

Kvila
7057 Jonsvatnet

93 42 44 35

eyecatch@online.no

image

Aro-Noors

Bente Fjeldsæter

7080 Heimdal

72 84 41 12 / 46 62 91 21

be-fjeld@hotmail.com

Telemark
image

Sprite Top

Lisbeth Haugerød

Haugerødveien 60
3719 Skien

93 84 22 74

lisbeth.haugerod@online.no

image

Amberslåttas

Elisabeth Alvestad Kaasa

Amberslåtta
3750 Drangedal

95 16 03 50 / 90 72 99 25

eakaasa@gmail.com

www.jaktlabrador-wilja.blogspot.no/

Troms
image

Skogviks

Ann Sissel Paulsen

Åsveien 6
9020 Tromsdalen

92 68 91 63

skogviks@frisurf.no

www.skogsviks.com

image

Hamnevoll

Gro Mora Sørensen

Sørlavangen
9440 Evenkjer

90 98 70 15

gromora@online.no

Vest-Agder
IMG_1474

Welove

Jorann R. Rønning

Østre erkleivvei 21
4634 Kristiansand

90 98 97 21

jorann.ronning@gmail.com

image

Fieldvalleys

Sven Slettedal

Ravnåsveien 104
4700 Vennesla

90 66 52 87

svslett@online.no

Vestfold
IMG_2040

Miliandra

Grethe E. Nordby

Søndre Løkkevei 5
3120 Nøtterøy

90 74 02 96

genordby@gmail.com

www.miliandra.no

img_0285

Vimsan

Vigdis Pettersen

Verftsveien 3 C
3115 Tønsberg

92 06 67 86

vigdis@vimsan.com

www.vimsan.com/

IMG_1477

Svegro

Gro Ruvang

Vang gård
Vangveien 16
3153 Tolvsrød

92 81 29 15

gro-ruva@online.no

www.svegro.com/

Greline

Grethe Ranheim

Smidsrødveien 197
3140 Nøtterøy

91 37 27 29

greran@live.no

image

Hårkollens

Bjørg Ørmen

Liaveien 3
3158 Andebu

33 44 13 96 / 92 45 91 46

oerme@online.no