Norsk Retrieverklubb

Oslo og omegn

Styret og komitéer

Kontaktinformasjon

Norsk Retrieverklubb, avd. Oslo og omegn

Adresse: c/o Steinar Sværen, Tappen 12, 1337 Sandvika

Epost styretosloogomegn@retrieverklubben.no

IBAN: NO98 1503 1032 722  BIC: DNBANKOKKXXX

Vi ber alle som foretar innbetalinger fra utlandet å krysse av for at betaler skal stå for omkostningene.

Du finner oss også på Vipps #10902

Styret
Gry S Hoel

Gry Schei Hoel

Kasserer

Slattum

906 39 345

Gry.schei.hoel@tine.no

Steinar Sværen

Steinar Sværen

Leder og kontaktperson for klubbmesterskapskomiteen

Sandvika

909 85 118

steinarsvaren@gmail.com

Lill Fischer

Lill J. Fischer

Nestleder og kontaktperson for utstillingskomiteen

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

maywettreholthe

May Wettre Holthe

styremedlem og kontaktperson for kurskomiteen

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com

Tina Lyngstad

Tina L. Lyngstad

Styremedlem og kontaktperson for jaktkomiteen

Oslo

901 59 412

tina.torstveit@icloud.com

thereses

Therese Sæberg

varamedlem og sekretær/referent

Auli

412 63 702

t_saeberg@hotmail.com

Kjersti Norstad

Kjersti C. Norstad

varamedlem og lageransvarlig

Rykkinn

926 28 212

kjersticn@gmail.com

Webmaster
Anders Torp

Anders Torp

komitemedlem og web-ansvarlig

Oslo

971 67 974

retriever.anders@gmail.com

Kari Bakos

Kari Bakos

assisterende webmaster

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com

Kurskomiteen
GreteRydning

Grete Rydning

komitemedlem

Oslo

989 42 831

grydning@hotmail.com

Susanne Devik Hope

Susanne Devik Hope

komitemedlem

Bærum

480 52 761

kursoslo@gmail.com

Elisabeth Rabe

Elisabeth Rabe

komitemedlem

Oslo

kursoslo@gmail.com

Anders Torp

Anders Torp

komitemedlem og web-ansvarlig

Oslo

971 67 974

retriever.anders@gmail.com

maywettreholthe

May Wettre Holthe

styremedlem og kontaktperson for kurskomiteen

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com

Jaktkomiteen
christina

Christina Berman

Leder

Bærum

906 25 851

jaktoslo@gmail.com

Trine-Lise

Trine-Lise Kolsrud Johannessen

Økonomiansvarlig

Oslo

920 89 582

trineliseco@hotmail.com

Wenche H

Wenche Hildisch

Kursansvarlig

Oslo

936 74 096

jaktoslo@gmail.com

Steen D

Steen Dalsager

Prøveleder og viltansvarlig

Oslo

977 86 551

jaktoslo@gmail.com

Nils Brolin

Nils Brolin

Prøveleder, dommerkontakt

Oslo

930 51 585

jaktoslo@gmail.com

Utstillingskomiteen
Roger Petterson

Roger Petterson

leder

Oslo

928 25 055

roger@goldenniro.no

Anne Sofie Kollevold

Anne Sofie Kollevold

medlem

Sandvika

913 12 841

askollevold@gmail.com

Cathrine Thaulow

Cathrine Thaulow

medlem

Asker

911 62 994

cathrine@farflyg.com

Jonna Vassbotn

Jonna Vassbotn

medlem

Oslo

981 29 399

utstillingoslo@gmail.com

Kate Iren Tangnes

Kate Iren Tangnes

medlem

Oslo

936 16 880

chrilika@hotmail.com

17328189_347591668975518_932717321_n

Katja V. Ravn

medlem

Oslo

katja@fiachras.com

Jaktcupkomiteen
Bodil B

Bodil Backe

komitemedlem

jaktcuposlo@gmail.com

Siri S

Siri Svihus

komitemedlem

jaktcuposlo@gmail.com

Torbjørn G

Torbjørn Gjemdal

prøveleder

47467078

jaktcuposlo@gmail.com

Rønnaug L

Rønnaug Lunaas

prøveleder

907 23 920

jaktcuposlo@gmail.com

Tormod Ruud

Tormod Ruud

medlem

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

17328189_347591668975518_932717321_n

Katja V. Ravn

medlem

Oslo

katja@fiachras.com

Hønsecupkomiteen
Hilde A

Hilde Arneberg

komitemedlem

honsecupen@gmail.com

Simen Solberg

komitemedlem

honsecupen@gmail.com

Christoffer Siegel

Kristoffer Siegel

Komitemedlem

kristoffer.siegel@gmail.com

Sandra Wong1

Sandra Wong

Komitemedlem

honsecupen@gmail.com

Jorunn Thorsen1

Jorunn Thorsen

komitemedlem

jorunn.thorsen@getmail.no

StineIversen

Stine Iversen

komitemedlem

honsecupen@gmail.com

Hyttekomiteen
Tormod Ruud

Tormod Ruud

medlem

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

Per-Harald Hansen

Per Harald Hansen

medlem

995 62 678

p-hhanse@online.no

Rolf Bruce

Rolf Bruce

Medlem

Oslo

916 10 530

rolf.bruce@online.no

Valgkomiteen
Anne Sofie Kollevold

Anne Sofie Kollevold

varamedlem

Sandvika

askollevold@gmail.com

Jorunn Thorsen1

Jorunn Thorsen

komitemedlem

jorunn.thorsen@getmail.no

Kari Bakos

Kari Bakos

komitemedlem

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com

andrealfredsen

André Alfredsen

komitemedlem

Slemmestad

413 36 679

andre.alfredsen@gmail.com