Norsk Retrieverklubb

Østfold

Styret og Komitéer

Kontaktinformasjon

Kontaktperson: Terje Støa Edvartsen
Adresse:

Telefon: +47 909 21 892

E-post: tone.nordhagen@norlines.no

Kontonr.: 0540.08.09188
IBAN: NO71 0540 0809 188
BIC: DNBANOKKXXX

Vi ber alle som foretar innbetalinger fra utlandet krysse av for at betaler skal stå for omkostningene.

Styret
terje-stoa

Terje Støa Edvartsen

Leder i styret, leder av hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

909 21 892

tedvardsen@tenneco.com

marita-bergman

Marita Bergmann

Nestleder i styret. Kontaktperson i styret for kurskomite

Moss

920 65 865

bergman_marita@hotmail.com

tone-nordhagen

Tone Nordhagen

Sekretær i styret,, sporkomite og NM spor 2017 komitèen og kontaktperson i styret for disse komiteene

Vesterøy

976 79 876

tone.nordhagen@norlines.no

Reidun Nordstrand

Reidun Nordstrand

Kasserer i avdelingen og i hytte, kiosk og plasskomite

Fredrikstad

959 09 848

rmnord@hotmail.com

styret, utstillingskomite

Guro Brunsby

Medlem i styret og utstillingskomiteen. Kontaktperson i styret for utstillingskomite. Nøkkelansvarlig

Greåker

952 84 979

guro@kennelcurlycrest.com

tore-johannessen

Tore Johannessen

Varamedlem i styret. Kontaktperson i styret for jaktkomite. Medlem i hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

934 08 110

torej9@online.no

karine-ekerholt

Karine Ekerholt

Medlem i styret, sekretær i lydighetskomiteen, kontaktperson i styret for lydighetskomiteen og rally-lydighetskomiteen

Son

980 17 787

karine_e@hotmail.com

Kurskomite
froydis-andersskog

Frøydis Andersskog

Leder i kurskomite og varamedlem i valgkomite

Råde

977 41 378

frandersskog@gmail.com

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

elin-g-andersen

Elin Riise Martinsen

Medlem i lydighets- og kurskomité

938 30 386

elin@gandersen.at

Hjemmesiden
janne myrvang

Janne Myrvang

webmaster/ administrator

Råde

995 27 443

janne.myrvang@gmail.com

Rudskog’s Stormy Day-Bris

Karianne Hansen

Kasserer i lydighetskomitéen, redaktør på hjemmesiden

Sarpsborg

412 33 336

karianne.hansen@gmail.com

Jaktkomite
alfroger-og-svein

Alf Roger Skjelfoss

Leder

Råde

977 03 709

jaktlab@hotmail.com

kari-hansen

Kari Anne Lier Hansen

sekretær

Sarpsborg

911 84 775

visterwood@gmail.com

hans-einar Sørlie

Hans Einar Sørlie

Medlem i jaktkomiteen og leder av valgkomiteen

Klavestadhaugen

908 41 003

hans.sorli@gmail.com

Solveig Ånsløkken

Solveig Ånsløkken

Medlem i jaktkomiteen og valgkomiteen

Skiptvet

481 70 447

solveigaans@gmail.com

oyvind-veel

Øyvind Veel

Medlem

Sperrebotn

922 85 343

veel62@hotmail.com

Lydighetskomite
Rune Bjerklund

Rune Bjerkelund

Leder

Gamle Fredrikstad

934 96 431

rune.b.bjerkelund@gmail.com

karine-ekerholt

Karine Ekerholt

Medlem i styret, sekretær i lydighetskomiteen, kontaktperson i styret for lydighetskomiteen og rally-lydighetskomiteen

Son

980 17 787

karine_e@hotmail.com

Rudskog’s Stormy Day-Bris

Karianne Hansen

Kasserer i lydighetskomitéen, redaktør på hjemmesiden

Sarpsborg

412 33 336

karianne.hansen@gmail.com

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

elin-g-andersen

Elin Riise Martinsen

Medlem i lydighets- og kurskomité

938 30 386

elin@gandersen.at

kjersti rosvoll

Kjersti Anette Rosvoll

Medlem

Rolvsøy

924 65 310

kjersti@sarpsborgmetall.no

Blodsporkomite
Komite

Ann Kristin Olsen

Leder

Hærland

414 20 193

Ann-Kristin.Olsen@eidsberg.kommune.no

tone-nordhagen

Tone Nordhagen

Sekretær i styret,, sporkomite og NM spor 2017 komitèen og kontaktperson i styret for disse komiteene

Vesterøy

976 79 876

tone.nordhagen@norlines.no

monica nilsen

Monica Nilsen

Medlem

Råde

950 34 272

monica.nilsen99@gmail.com

Utstillingskomite
Wenche Rolland

Wenche Rolland

Medlem

93013258

wrolland@hotmail.no

styret, utstillingskomite

Guro Brunsby

Medlem i styret og utstillingskomiteen. Kontaktperson i styret for utstillingskomite. Nøkkelansvarlig

Greåker

952 84 979

guro@kennelcurlycrest.com

eirin stenbro

Eirin Stenbro

Medlem i utstillings- og valgkomite

Rakkestad

900 21 392

eirin@rudskog.no

Rallylydighetskomite
sandra-magnussen-kopi

Sandra Magnussen

Leder

Fredrikstad

458 87 870

snadra1@gmail.com

tove-holone-kopi

Tove Holone

Sekretær

Moss

414 11 106

toveholone@gmail.com

grete-jensen-kopi

Grethe Jensen

Medlem

Fredrikstad

482 32 512

grethej@getmail.no

Komite for NM blodspor 2017
Komite

Ann Kristin Olsen

Leder

Hærland

414 20 193

Ann-Kristin.Olsen@eidsberg.kommune.no

komite

Vibeke Pedersen

Sponsoransvarlig

Greåker

476 68 432

Vibeke.Pedersen@newwave.no

tone-nordhagen

Tone Nordhagen

Sekretær i styret,, sporkomite og NM spor 2017 komitèen og kontaktperson i styret for disse komiteene

Vesterøy

976 79 876

tone.nordhagen@norlines.no

monica nilsen

Monica Nilsen

Medlem

Råde

950 34 272

monica.nilsen99@gmail.com

Arve Hansen

Arve Hansen

Medlem i komite for NM i blodspor 2017.

Moss

928 00 457

arvehans@online.no

Valgkomite
hans-einar Sørlie

Hans Einar Sørlie

Medlem i jaktkomiteen og leder av valgkomiteen

Klavestadhaugen

908 41 003

hans.sorli@gmail.com

Solveig Ånsløkken

Solveig Ånsløkken

Medlem i jaktkomiteen og valgkomiteen

Skiptvet

481 70 447

solveigaans@gmail.com

eirin stenbro

Eirin Stenbro

Medlem i utstillings- og valgkomite

Rakkestad

900 21 392

eirin@rudskog.no

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

Hytte, kiosk og plasskomite
terje-stoa

Terje Støa Edvartsen

Leder i styret, leder av hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

909 21 892

tedvardsen@tenneco.com

lill-marie-nygard

Lill Nygård

Medlem

rnygaa2@online.no

rune-nygard-komitebilde

Rune Nygård

Medlem

rnygaa2@online.no

Terje Måleng

Medlem

temaalen@online.no

bjarne-kvarsnes-komitebilde

Bjarne Kvarsnes

Medlem

Fredrikstad

930 04 416

bkvar@broadpark.no

Reidun Nordstrand

Reidun Nordstrand

Kasserer i avdelingen og i hytte, kiosk og plasskomite

Fredrikstad

959 09 848

rmnord@hotmail.com

tore-johannessen

Tore Johannessen

Varamedlem i styret. Kontaktperson i styret for jaktkomite. Medlem i hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

934 08 110

torej9@online.no

Kontaktperson for rundering
bjarne-kvarsnes-komitebilde

Bjarne Kvarsnes

Medlem

Fredrikstad

930 04 416

bkvar@broadpark.no