Norsk Retrieverklubb

Østfold

Styret og Komitéer

Kontaktinformasjon

Kontaktperson: Terje Støa Edvartsen
Adresse:

Telefon: +47 909 21 892

Org.nr: 995 741 393

E-post: tone.nordhagen@norlines.no

Kontonr.: 0540.08.09188
IBAN: NO71 0540 0809 188
BIC: DNBANOKKXXX

Vi ber alle som foretar innbetalinger fra utlandet krysse av for at betaler skal stå for omkostningene.

Styret
terje-stoa

Terje Støa Edvartsen

Leder i styret, leder av hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

909 21 892

tedvardsen@tenneco.com

tone-nordhagen

Tone Nordhagen

Sekretær i styret, sporkomite og kontaktperson i styret for blodsporkomiteen

Vesterøy

976 79 876

tone.nordhagen@norlines.no

Lars Erik Hermansen

Lars Erik Hermansen

Nestleder i styret, kontaktperson for utstillingskomiteen

Dilling

97 53 97 93

larsehe@online.no

Reidun Nordstrand

Reidun Nordstrand

Kasserer i avdelingen og i hytte, kiosk og plasskomite

Fredrikstad

959 09 848

rmnord@hotmail.com

Julie Dahl

Julie Dahl

Styremedlem, kontaktperson for jaktkomiteen

Sarpsborg

97 57 23 37

j_dahl88@hotmail.com

Linda Solberg

Linda Solberg

Medlem i styret, nøkkelansvarlig

Skjeberg

93 81 26 58

Linda130587@hotmail.com

karine-ekerholt

Karine Ekerholt

Medlem i styret, sekretær i lydighetskomiteen, kontaktperson i styret for lydighet- og rallylydighetskomiteen

Son

980 17 787

karine_e@hotmail.com

Kurskomite
Rudskog’s Stormy Day-Bris

Karianne Hansen

Kasserer i lydighetskomitéen, webmaster på hjemmesiden, medlem av kurskomiteen

Sarpsborg

412 33 336

karianne.hansen@gmail.com

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

elin-g-andersen

Elin Riise Martinsen

Medlem i lydighets- og kurskomité

938 30 386

elin@gandersen.at

Hjemmesiden
Rudskog’s Stormy Day-Bris

Karianne Hansen

Kasserer i lydighetskomitéen, webmaster på hjemmesiden, medlem av kurskomiteen

Sarpsborg

412 33 336

karianne.hansen@gmail.com

Jaktkomite
alfroger-og-svein

Alf Roger Skjelfoss

Leder

Råde

977 03 709

jaktlab@hotmail.com

kari-hansen

Kari Anne Lier Hansen

sekretær

Sarpsborg

911 84 775

visterwood@gmail.com

Solveig Ånsløkken

Solveig Ånsløkken

Medlem i jaktkomiteen og valgkomiteen

Skiptvet

481 70 447

solveigaans@gmail.com

oyvind-veel

Øyvind Veel

Medlem

Sperrebotn

922 85 343

veel62@hotmail.com

Lydighetskomite
Rune Bjerklund

Rune Bjerkelund

Leder

Gamle Fredrikstad

934 96 431

rune.b.bjerkelund@gmail.com

karine-ekerholt

Karine Ekerholt

Medlem i styret, sekretær i lydighetskomiteen, kontaktperson i styret for lydighet- og rallylydighetskomiteen

Son

980 17 787

karine_e@hotmail.com

Rudskog’s Stormy Day-Bris

Karianne Hansen

Kasserer i lydighetskomitéen, webmaster på hjemmesiden, medlem av kurskomiteen

Sarpsborg

412 33 336

karianne.hansen@gmail.com

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

elin-g-andersen

Elin Riise Martinsen

Medlem i lydighets- og kurskomité

938 30 386

elin@gandersen.at

kjersti rosvoll

Kjersti Anette Rosvoll

Medlem

Rolvsøy

924 65 310

kjersti@sarpsborgmetall.no

Blodsporkomite
Komite

Ann Kristin Olsen

Leder

Hærland

414 20 193

Ann-Kristin.Olsen@eidsberg.kommune.no

tone-nordhagen

Tone Nordhagen

Sekretær i styret, sporkomite og kontaktperson i styret for blodsporkomiteen

Vesterøy

976 79 876

tone.nordhagen@norlines.no

monica nilsen

Monica Nilsen

Medlem

Råde

950 34 272

monica.nilsen99@gmail.com

Utstillingskomite
styret, utstillingskomite

Guro Brunsby

Leder av utstillingskomiteen.

Greåker

952 84 979

guro@kennelcurlycrest.com

Wenche Rolland

Wenche Rolland

Medlem

93013258

wrolland@hotmail.no

Thea

Thea Isabell Nyborg

Medlem

Skjeberg

47643847

theanyborg@gmail.com

Rallylydighetskomite
sandra-magnussen-kopi

Sandra Magnussen

Leder

Fredrikstad

458 87 870

snadra1@gmail.com

tove-holone-kopi

Tove Holone

Sekretær

Moss

414 11 106

toveholone@gmail.com

24337191_10159675325570072_492809049_n

Linn Bonnevie

Medlem

Sarpsborg

95971240

linnbonnevie@gmail.com

grete-jensen-kopi

Grethe Jensen

Medlem

Fredrikstad

482 32 512

grethej@getmail.no

Valgkomite
hans-einar Sørlie

Hans Einar Sørlie

Leder av valgkomiteen

Klavestadhaugen

908 41 003

hans.sorli@gmail.com

Solveig Ånsløkken

Solveig Ånsløkken

Medlem i jaktkomiteen og valgkomiteen

Skiptvet

481 70 447

solveigaans@gmail.com

eirin stenbro

Eirin Stenbro

Medlem i valgkomite

Rakkestad

900 21 392

eirin@rudskog.no

anne cecilie andersen

Anne Cecilie Andersen

Medlem i lydighetskomiteen og kurskomiteen, vara i valgkomiteen

Gamle Fredrikstad

960 18 655

lassi.shop@gmail.com

Hytte, kiosk og plasskomite
terje-stoa

Terje Støa Edvartsen

Leder i styret, leder av hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

909 21 892

tedvardsen@tenneco.com

Reidun Nordstrand

Reidun Nordstrand

Kasserer i avdelingen og i hytte, kiosk og plasskomite

Fredrikstad

959 09 848

rmnord@hotmail.com

lill-marie-nygard

Lill Nygård

Medlem

rnygaa2@online.no

rune-nygard-komitebilde

Rune Nygård

Medlem

rnygaa2@online.no

Terje Måleng

Medlem

temaalen@online.no

bjarne-kvarsnes-komitebilde

Bjarne Kvarsnes

Medlem

Fredrikstad

930 04 416

bkvar@broadpark.no

tore-johannessen

Tore Johannessen

Medlem i hytte, kiosk og plasskomite

Sarpsborg

934 08 110

torej9@online.no

Kontaktperson for rundering
bjarne-kvarsnes-komitebilde

Bjarne Kvarsnes

Medlem

Fredrikstad

930 04 416

bkvar@broadpark.no