Norsk Retrieverklubb

Aktivt Hundeliv!

Retrievermesterskapet 2017

Det har vært gledelig stor påmelding til dette Retrievermesterskapet og mange av resultatene som er oppnådd, er usedvanlig gode

Norsk Retrieverklubb gratulerer alle vinnerne og takker alle som har sendt inn sine resultater slik at vi får frem at mange retrievere utmerker seg på ulike aktiviteter!

Her er vinnerne:

  • Rallylydighet kl. 1:           Red-Toller’s Vesle Nadia, toller, Trude Kleven, Harstad
  • Rallylydighet kl. 2:           Flatterhaft Enjoy My Face, flat, Stine Skramstad, Moelv
  • Rallylydighet kl. 3:           Turbofox’s First Star Edition, toller, Trude Kleven, Harstad.
  • Rallylydighet elite:          Liz Jada, golden, Ann-Helen Fossdal, Nodeland
  • Lydighet kl. I:                     Chrilikas Friday I’m In Love, toller, Kristoffer Siegel/Sandra Wong, Oslo
  • Lydighet kl. II:                    Chrilikas Friday I’m In Love, toller, Kristoffer Siegel/Sandra Wong, Oslo
  • Lydighet kl. III:                  Soltrollets Electra, golden, Inger-Marie Buer, Skiptvet
  • Lydighet FCI 3:                  Soltrollets Breakout Ike, golden, Oddvar Mathiassen, Stonglandseidet
  • Agility kl. 1:                        Duckcharmers Adorable Foxy Tara, toller, Liv Edel Jægersen, Laksevåg
  • Agility kl. 2:                        Viltvårdarns Nipa, labrador, Kristian B. Larsen, Alta
  • Agility kl. 3:                        Redrivals Vinx Gamechaser, toller, Gøril Risan, Trondheim
  • Agility hopp kl. 1:             Våmyradronningen’s Engklokke, golden, Vigdis Guleng, Hammerfest
  • Agility hopp kl. 2:             Lynggarden’s Diana, labrador, Rikke Katrin Masternes, Lakselv
  • Agility hopp kl. 3:             Redrivals Vinx Gamechaser, toller, Gøril Risan, Trondheim
  • Bruks kl. D spor:               One Shining Space Dreamer, flat, Geir Ove Håkull, Egersund
  • Bruks kl. D rundering:    Sukkertoppen’s I’m A Show Prinsess, flat, Lone Vierdal, Sandnes
  • Bruks kl. C spor:               Miss Mallorys True Love, flat, Janne Iren Håkull, Egersund
  • Bruks kl. B spor:               Huntingfudges Choice of Jo, golden, Gerd Hallingby, Hønefoss
  • Bruks kl. B rundering:    Huntingfudges Choice of Jo, golden, Gerd Hallingby, Hønefoss
  • Bruks kl. A spor:               Visterwood Ynni Du, labrador, Kari Hansen, Grålum
  • Bruks kl. A rundering:    Huntingfudges Choice of Jo, golden, Gerd Hallingby, Hønefoss

Fullstendig liste finner dere HER

Bilder av vinnerne finner du HER