Norsk Retrieverklubb

Sunnmøre

Styret og komitéer

Styret
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

grete-melsether

Grete Melsether

Nestleder og kontaktansvarlig for jaktkomiteen

Furmyrgjerdet 8D, 6018 Ålesund

908 93 222

grete.melsether@tussa.no

anne-lise-brathaug

Anne-Lise Brathaug

Kasserer

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

922 64 019

anne-lise@brathaug.no

Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde Haugen

Sekretær og webansvarlig, leder for utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for utstillingskomiteen og sekretær i utstillingskomiteen

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Kontaktperson for kurskomiteen

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paubro@hotmail.no

Frida

Frida Lødemel

Kontaktansvarlig for sporkomiteen

Øvremovegen 18, 6154 Ørsta

913 56 256

frida.lodemel@gmail.com

Kurskomiteen
jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for utstillingskomiteen og sekretær i utstillingskomiteen

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Kontaktperson for kurskomiteen

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paubro@hotmail.no

Sporkomiteen
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

anne-lise-brathaug

Anne-Lise Brathaug

Kasserer

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

922 64 019

anne-lise@brathaug.no

paul-marco

Paul Brown

Kontaktperson for kurskomiteen

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paubro@hotmail.no

Frida

Frida Lødemel

Kontaktansvarlig for sporkomiteen

Øvremovegen 18, 6154 Ørsta

913 56 256

frida.lodemel@gmail.com

Jaktkomiteen
grete-melsether

Grete Melsether

Nestleder og kontaktansvarlig for jaktkomiteen

Furmyrgjerdet 8D, 6018 Ålesund

908 93 222

grete.melsether@tussa.no

Jurjen

Jurjen van Weert

Leirajordet 17, 6013 Ålesund

480 53 543

jurjen@makvis.no

marit-og-arya-1

Marit Kildehaug

Medlem av jaktkomiteen

Leirvågdalen 31, 6037 Eidsnes

414 25 582

marit.kildehaug@gmail.com

Ann_Helen_Aune

Ann Helen Aune

Adresse: Hamnegata 45
6100 Volda

928 82 155

annhelenaune@gmail.com

Utstillingskomiteen
Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde Haugen

Sekretær og webansvarlig, leder for utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for utstillingskomiteen og sekretær i utstillingskomiteen

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

Torhild

Torhild Hagfonn Devold

Økonomiansvarlig i utstillingskomiteen

Åsemarka 11, ÅLESUND

900 54 804

torhild.hagfonn.devold@mimer.no

Cecilie

Cecilie Reiten Vollvik

Medlem av Utstillingskomiteen

Nedre Kipperberget, 6030 LANGEVÅG

415 17 840

cvollvik@gmail.com

Ann_Helen_Aune

Ann Helen Aune

Adresse: Hamnegata 45
6100 Volda

928 82 155

annhelenaune@gmail.com

Valgkomite
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

Even(1)

Even Nicolai Nygård

Valgkomite

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

95208239

even.nygård@gmail.com