Norsk Retrieverklubb

Sunnmøre

Styret og komitéer

Styret
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

britt-baat

Britt Melchior

Varamedlem

Murikollen, 6210 Valldal

958 44 705

britt.melchior@gmail.com

jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for kurskomiteen

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paul.brown@mimer.no

Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde Haugen

Sekretær, webansvarlig og kontaktperson for utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

anne-lise-brathaug

Anne-Lise Brathaug

Kasserer og kontaktansvarlig for sporkomiteen

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

922 64 019

anne-lise@brathaug.no

grete-melsether

Grete Melsether

Nestleder og kontaktansvarlig for jaktkomiteen

Furmyrgjerdet 8D, 6018 Ålesund

908 93 222

grete.melsether@tussa.no

Kurskomiteen
britt-baat

Britt Melchior

Varamedlem

Murikollen, 6210 Valldal

958 44 705

britt.melchior@gmail.com

jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for kurskomiteen

Høgenakken 2, 6014 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paul.brown@mimer.no

Sporkomiteen
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

paul-marco

Paul Brown

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paul.brown@mimer.no

Inger Anne Strand

920 27 551

inastran@online.no

Frida Lødemel

frida.lodemel@gmail.com

anne-lise-brathaug

Anne-Lise Brathaug

Kasserer og kontaktansvarlig for sporkomiteen

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

922 64 019

anne-lise@brathaug.no

Jaktkomiteen
grete-melsether

Grete Melsether

Nestleder og kontaktansvarlig for jaktkomiteen

Furmyrgjerdet 8D, 6018 Ålesund

908 93 222

grete.melsether@tussa.no

Ann-Olaug Toftesund

Furevegen 6, 6230 Sykkylven

913 16 759

atoftes@broadpark.no

Jurjen van Weert

Leirajordet 17, 6013 Ålesund

480 53 543

jurjen@makvis.no

Utstillingskomiteen

Rita Åshamar

Leder for utstillingskomiteen

909 38 480

ritak1986@hotmail.com

Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde Haugen

Sekretær, webansvarlig og kontaktperson for utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

Valgkomite
stig-bratthaug-dovre

Stig Brathaug

Leder

Blindheimsvegen 62, 6012 Ålesund

920 46 254

stig@brathaug.no

britt-baat

Britt Melchior

Varamedlem

Murikollen, 6210 Valldal

958 44 705

britt.melchior@gmail.com