Norsk Retrieverklubb

Nova scotia duck tolling retriever

Oppdretterliste

Oppdrettere som står oppført på denne listen har bekreftet at de har lest og samtykket i følgende:

  1. Oppdretter må følge NRK’s avlspolicy / krav til oppføring på valpelisten.
  2.  Oppdretter må være medlem av Norsk Retrieverklubb
  3.  Valpene må la seg kunne registrere i NKK  og NKKs etiske grunnregler for avl og oppdrett / Avlsstrategi skal følges.

I tillegg forplikter oppdretter seg til å lese igjennom og sette seg godt inn i RAS (Rasespesifikk avlsstrategi) for toller.
Ønsker du å registrere deg som oppdretter gjør du det HER

Bekreftelsen sendes inn i egen e-post til toller@retrieverklubben.no.

Akershus

Kennel Jeppetollern

Lilli Bergsjøbrenden

2090 Hurdal

63987520 / 905 68 740

jeppetollern@gmail.com

www.123hjemmeside.no/jeppetollern

Kennel Lucky Duck

Kari Engen

1405 Langhus

932 25 496

engenka@gmail.com

www.facebook.com/luckyducktoller/

Strandtollerne

Kirsten og Nina Fjeldsaa

Strandalleen 61
1368 Stabekk

90605655

strandtollerne@gmail.com

www.strandtollerne.wixsite.com/strandtollerne

Aust-Agder
adorea_logo_hjerte_left-2

Kennel Adorea

Gunn Tove Espeland

4848 Arendal

412 28 134

gunntove@hotmail.com

www.kenneladorea.com

Buskerud

Kennel Tollertunet

Grethe Langseth

3535 Krøderen

gre-t@hotmail.com

www.tollertunet.net

Finnmark

Nordlystolleren

Linn og Ole-Morten Smith

9900 Kirkenes

926 61 129

linngronlie@hotmail.com

Hedmark

Kennel Multestua

Nina W. Nilsen

2219 Brandval

404 11 386

nwbn@online.no

multestua.blogspot.no

Kennel Rinova

Tina Therese Edvardsen

2610 Mesnali

977 42 048

tin@edvardsen.as

Kennel Tollergrenda

Kennel Tollergrenda

Nina Jørgensen

2416 Jømna

402 39 362

tollergrenda@yahoo.com

www.123hjemmeside.no/Tollergrenda

Hordaland

Tollerjentenes kennel

Karen-Anne Stordalen og Laila Vindenes

5177 Bjorøyhamn

975 81 485

Laila@havheksen.no

www.facebook.com/groups/390853457734527/?fref=ts

Møre og Romsdal

Kennel Carve Canem

Beathe Pilskog

6065 Ulsteinvik

900 97 132

kennel@carvecanem.no

www.carvecanem.no

Print

Kennel Givunja

Maiken Henriksen

6393 Tomrefjord

936 36 579

maiken.henriksen@outlook.com

www.givunja.com

Spirit of Tomrefjorden

Sissel Katrin Ellingseter

6393 Tomrefjord

916 30 351

ellingseter@hotmail.com

http://www.spiritoftomrefjord.com

Nord-Trøndelag
Kennel Heliomar

Kennel Heliomar

Tone og Snorre Noem

7710 Sparbu

902 99 350

tone@lyckelabben.no

www.heliomar.no

Oppland
logo-synnfjell

Kennel Synnfjell

Mari Kværnsveen

2880 Nord Torpa

412 69 461

mariklopp@live.no

www.synnfjell-kennel.com

Retrieverskogen_logo

Retrieverskogen

Hanne Granlund

2870 Dokka

958 56 781

hgilb@hotmail.com

www.retrieverskogen.com

Oslo
Kennel Chrilikas

Kennel Chrilika

Kate Iren og Christel Tangnes

0672 Oslo

936 16 880

chrilika@hotmail.com

www.chrilika.wordpress.com/

Kennel Tigerstaden

Brit Haarklou Mathisen

0586 Oslo

924 46 559

tigerstaden.kennnel@gmail.com

www.facebook.com/Tigerstadenkennel

Tante P´s Kennel

Ellen Nordstoga Haldorsen

0481 Oslo

995 67 516

ellennhaldorsen@gmail.com

Rogaland
Kennel Tolleråsen

Kennel Tolleråsen

Åse Berg

4380 Hauge i Dalane

951 30 872

asebergen@gmail.com

www.ase-berg.net

Kennel Tussatolleren

Jorunn Skjæveland

4056 Tananger

970 01 673

tussatolleren@hotmail.com

www.tussatollerenkennel.com

Sør-Trøndelag
inlicio-logo-700pix

Kennel Inlicio

Johanna Järnegren & Henrik Jensen

7224 Melhus

918 97 148

post@inlicio.com

www.inlicio.com

dsc_0209

Kennel Redrivals

Elisabeth Løhre

7232 Lundamo

976 66 406

elsofus@hotmail.com

www.turbotoller.com

Kennel Vakre Meløy

Marita Spigseth

7059 Jakobsli

958 27 909

mspigseth@online.no

www.vakremeloy.cybersite.nu/

Tromsø

Kennel Red Temptations

Hilde Schjelderup

9475 Borkenes

915 60 489

hilde.schjelderup@gmail.com

Kennel Turbofox

Kennel Turbofox

Trude Kleven

9402 Harstad

950 13 485

kennelturbofox@gmail.com

www.turbofox.net

Vest-Agder

Kennel Duck Charmer’s

Odd Arne Grødem & June Anderson

4550 Farsund

901 42 484

post@duckcharmers.com

www.duckcharmers.com

Kennel Lauvstua

Anne-Lise Holte

4634 Kristiansand S

38 19 80 36

lauvstua@online.no

www.lauvstua.no

Vestfold

Kennel Blazing Sun

Helene Harkjerr Gravdahl

3118 Tønsberg

971 98 431

helene@tolleren.com

www.tolleren.com

Kennel Na`amans

Sølvi Irene Rønnild

3174 Revetal

997 78 534

sronnild@gmail.com

Kennel Sunlit

Unni Solberg

3090 Hof

906 56 942

unniksol@gmail.com

www.sunlit.no

Kennel Tilia garden

Hanne Marit Lindhagen

3145 Tjøme

915 15 488

hamlind55@hotmail.com

Røvarbu’s

Ellen Horn Langeland

3140 Nøtterøy

934 55 910

Ellen@psykosofi.no

www.facebook.com/Trollunger- Røvarbu's