Norsk Retrieverklubb

Vest-Finnmark

Endelige resultater Finnmarkscupen i lydighet 2017

Det har vært totalt 11 tellende stevner. Alle offisielle stevner i fylket teller med.

Inntil tre resultater teller med og for de ulike klassene regnes FM-cup poengene slik:
Klasse 1: Beregner 88 % av oppnådd poengsum.
Klasse 2: Beregner 92 % av oppnådd poengsum.
Klasse 3: Deler oppnådd poengsum på 320 og ganger med 200, beregner så 96 % av dette.
FCI klasse 3: Deler oppnådd poengsum på 320 og ganger med 200.

Gratulerer så masse til totalvinner uansett klasse og vinner av vandrepokalen: Dag Och Natt Light It Up Blue  😊

Tallet etter eier/førers navn viser hvor mange stevner hunden har deltatt på i løpet av året.

Meld fra hvis dere finner vesentlige feil eller mangler.

 

 

Lydighet klasse 1

1 Dag Och Natt Light It Up Blue 465,52
Kirsti I. Mikalsen 4

2 Peruddens Will To Please 456,72
Rita Rasmussen 3

3 Skogjentas Sundance Kid 439,56
Janne Martinsen 3

4 Aysablues Dangerous Destiny 422,84
Anette Weile Holm 7

5 Tollergrenda’s Welcome To Tampa 405,68
Linn Smith 3

6 Personlighetens Onyx Of Diva 390,28
Marina Losoa 4

7 Bringback’s Keith Goes North 286,88
Gunn Therese Olafsen 2

8 Nightrunner’s Final Cut 279,84
Astri Bakken 4

9 Steinkjelens Bruno 267,52
Gunn Pleym 2

10 Flatham’s Uggli Djäting 250,36
Ann Iren Losoa 2

11 Bob 247,28
Unni Edvardsen 2

12 Phrostmade’s Daydream Diva 207,68
Tone Bakken 2

13 Nemi 200,2
Marit Hansen 2

14 Spirit Of Moria’s Aranwë 180,4
Vibeke Pettersen 2

15 Bella Zahne av Rottenhaller 144,32
Gry Axelsen 1

16 Viljetun’s Bkh Lipia 128,04
Maritha Lundberg Hansen 1

Lydighet klasse 2

1 Dag Och Natt Light It Up 458,16
Kirsti I.Mikalsen 4

2 Cora av Rottenhaller 445,28
Henning Aslaksen 6

3 Peruddens Will To Please 417,68
Rita Rasmussen 8

4 Flatham’s Heev Et Biiln Jena 366,16
Nils-Gunnar Korsvik 3

5 Skogjentas Ajax 319,24
Janne Martinsen 3

6 Vestvang’s Cha Dizzi 310,5
Linn Gareid 2

7 Pebbles Fan’t Suydevelt 276,46
Tom Vidar Moen Olsen 2

8 Smællen Fly Og Bil, Katt Og Pil 242,42
Elisabeth Orvik Nilsen 2

9 Boohner Av Rottenhaller 235,06
Henning Aslaksen 2

9 Flatham’s Bara Fara Deldax 235,06
Liv Torunn Johansen 2

11 Molly 183,54
Lise Pedersen 2

12 Cara Chroi Turte I Blåfjell 178,48
Lill Wenche Jensen 2

13 Strawberry Creek’s Kaylye M 169,74
Marit Hansen 2

14 Fat Boy Rabalder Fra Vakre Meløy 151,8
Linn Smith 2

15 Raisa 149,5
Mette Henriksen 2

16 Personlighetens Onyx Of Diva 128,34
Marina Losoa 2

17 Bringback’s Keith Goes North 118,22
Gunn Therese Olafsen 1

18 Phrostmade’s Daydream Diva 62,1
Tone Bakken 1

Lydighet klasse 3

1 Aysablues Blue Berry 439,8
Mette A. Nilsen 11

2 Vildsilkes Garfield 426,6
Rita Rasmussen 11

3 Våmyradronningen’s Engklokke 421,8
Vigdis Guleng 6

4 Heierås Nicki 404,4
Cecilie Pettersen 8

5 Arminzeras Troika 349,2
Marita Thoresen 4

6 Viltvårdarns Nipa 254,7
Kristian B. Larsen 2

7 Flatham’s Jämen Jiverbåo 170,4
Nils-Gunnar Korsvik 2

8 Red-toller’s Del Bonita 86,4
Liv-Randi Lundgren-Mathilassi 1