Norsk Retrieverklubb

Dobbel jaktprøve alle klasser 10. og 11. September i Trøndelag

Dommere: Torunn Sørbye, Norge og Asbjørn Kristiansen, Norge.

Med forbehold om dommerendringer.

Påmelding via NKK begge dager.

Påmeldings- og betalingsfrist: 22. august 2022.

Påmeldingsavgift: kr 420,- 908 22 70

Eventuelle spørsmål rettes til:

Ulla tlf: 95811572    E-post: [email protected]

Eirin tlf:40622265   E-post: [email protected]

Overnattingsmuligheter:

Verdal Hotell 74078800

Stiklestad Camping 90166649

Koa Camping 91750117

Soria Moria Camping 9082270

Scandic Stiklestad 74044200

Thon Hotel Verdal 74075000

Thon Hotel Backlund (Levanger) 74081600

 

VELKOMMEN TIL TRIVELIGE TRØNDELAG!

ad1

smådyrlogofarge (2)

Logo IntersportThe Heart Of Sport(1)