Norsk Retrieverklubb

Flatcoated retriever

Oppdretterliste

Her er en liste over oppdrettere av Flatcoated retriever som er medlemmer av Norsk retrieverklubb.

Ønsker du å registrere deg som oppdretter gjør du det HER

Alle oppførte oppdrettere på klubbens oppdretterliste får gratis oppføring på klubbens valpeliste. Oppføring på oppdretterlisten koster kr 100,- per år, frist for betaling for 2020 settes til 31.mars. Oppdrettere registrert på NRK sin oppdretterliste bør alltid sette kullet på valpelisten om man har ledige valper til salgs. Raserådene gis handlefrihet til å administrere listene etter intensjonen i dette vedtaket. Oppdretter med ett enkeltstående kull som ikke står på klubbens oppdretterliste betaler 200 kr per kull.
Innbetaling oppdretterliste flat – kontonummer: 5081 06 16234

Betalingen merkes med kennelnavn. Alle som har betalt for oppføring på klubbens valpeliste i 2020 har fått tilbakebetalt kr 100,-, resten av innbetalingen dekker oppføring på oppdretterliste og gratis valpeliste ut året. Dersom man av forskjellige grunner også må avertere kull andre steder anbefaler vi at dere opplyser om at kullet også er avlsgodkjent av raseklubben, samt legge ved link til klubbens valpeliste.

Akershus
Girls

Fingerscrossed

Christel og Elmer Cyvin

Byrudstuvegen 255, 2092 Minnesund

40295948

ccyvin@online.no

https://www.facebook.com/liverFlatcoats/

Mollymor

Miss Mollymor

Marit Winge

Gesellsvingen 47, 1348 Rykkinn

99101022

marit.winge@einbu.no

mollymors.wordpress.com/

helk

Work of Time

Annette Helk

Viktor Plahtes vei 1
1363 Høvik

41223849

annette.helk@hotmail.com

www.work-of-time.com

Hopp i Havet Non Blondes

Non Blondes

Aud Grete Hanson

Nordbygrenda 3
2164 Skogbygda

63 90 84 94

audgretehanson@gmail.com

www.kennel-nonblondes.com/

Nifty Dude

Kirsti Ekstrøm

Enga
1925 Blaker

40068881

ke@niftydude.com

www.niftydude.com

Blikkfang

Blikkfang

Benedicte Myklestad

Seljeholtet 30A
1344 Haslum

Mob: 92045486

benmyk74@gmail.com

www.blikkfang.se/

Tercinta

Tercinta

Hanne Stenbeck

95 96 47 47

hannebs@gmail.com

www.tercinta.no

Stumne

Merete Viksås

Solliveien 7
2740 Roa

91321648

www.stumne.com/49196493

Felagi

Randi Mæhla og Bjørn Hoel

2050 Jessheim

91305910

Bjønnbekkmora

Lene Berntsen

Kroken 8F
2070 Råholt

Aust-Agder
siwito

Si-Wi-To

Wibeche Bottolfsen

Skoleveien 53C
4870 Fevik

+47 90 19 47 22

wibeche@si-wi-to.no

www.siwito.com/

Nobelflat

Hilde L. Songe

Skibberhei 11
4817 His

46547433

nobelflat.wordpress.com/

Napada

Gunbjørg Bjørneboe og Tove Margrethe Håland

4849 Arendal

90798133/45636708

www.napada.com

Lireena

Lise Reehorst

4888 Homborsund

48037720

Buskerud
gledill

Gledill

Grete og Arild Engedal

Skogsnaret 6, 3425 Reistad

95128835/45886055

gledill@flatcoats.net

www.facebook.com/gledill.flatcoated/

sogn

Sognafaret

Lillian Flaskerud-Lillegård

3543 Sokna

99605268

www.sognafaret.no

Smallville

Siv Julie Tandberg

3340 Åmot

95160601

kennel-smallville.com

Lauperak

Christina Ege

3512 Hønefoss

90730587

www.facebook.com/lauperak/

Fosliskrenten

Sissel og Rune Foslien

3530 Røyse

99595769/90149016

www.fosliskrenten.org

Fonkebakken

Karin Fagerås

3534 Sokna

93213678

Comkitty

Reidun Sagbakken

3524 Nes i Årdal

32143276/95042319

www.comkitty.net

Bezonian

Ellen Strøm

3370 Vikersund

93240928

www.kennelbezonian.com

Finnmark

Grenselandet

Cate-Elin M. Haga og Jørn Haga

Ytre Lid, Jakobsnes
9900 Kirkenes

+4797741166, +4748887676

cmhaga@hotmail.com

www.kennelgrenselandet.no

Golden Zero

Rita Rasmussen

9711 Lakselv

78461782

Alddagas

Tonje Halvari

9845 Tana

91690996/94895982

www.alddagas.no/

Hedmark
laxy

Lhaxy

Bjørnar Røtvold

Julgrasbakken 2410 Hernes

98 05 18 13

julgras5@online.no

www.lhaxy.com

Flatpaws

Trine R.O. Eidem og Christian E. Olsen

Skøyenvegen 48c
2344 Ilseng

41693327 - 41409101

froken_r@hotmail.com

Waternuts

Heidi Kvan og Bjarne Holm

2330 Vallset

92405985/92237155

heidi@waternuts.com

www.waternuts.com

np

North Pride

Barbara Ljovshin og Knut Tore Abrahamsen

Tallholen 31, 2334 Romedal

92845195/45505224

www.northpride.net

Hordaland
saga-ball-825x510

Acoia

Pål W. Jøsok

Nedre Økland 40

90116525

pal@pweb.no

www.acoia.no

Vossatroppen

Alvhild Bidne og Audun Gudbrandstuen

5713 Vossestrand

99510669/91658963

www.facebook.com/Vossatroppen/

Møre og Romsdal
brynjelite

Brynje

Barbro Valde Lystad

Bjerkestrandveien 108, 6523 Frei

41683084/97103175

barbro@kennelbrynje.com

www.kennelbrynje.com/

Reagården

Inger A. og Bente Helseth

6530 Averøy

91815113/91546004

stensvikgaard.weebly.com/andre-dyr.html

Lysholtunet

Kjersti Erica Haslestad

Lysholvegen 15
6230 Sykkylven

48008569

lysholtunet.net/

Kvasneset

Anja Sunde Haugen og Tom Haugen

6037 Eidsnes

90018619

anja@kvasneset.com

www.kvasneset.com

Flatcoat-Arwen

Ann-Olaug Toftesund

6230 Sykkylven

70252881/91316759

www.flatcoat-arwen.com

blackflat

Black-Flat

Elin Kipperberg og Kjell Arne Sætre

Karolusplassen 8
6014 Ålesund

95056229/91668342

elin.kipperberg@gmail.com

www.black-flat.com

Nord-Trøndelag

Ullami

Ulla Grudt

PB 106
7601 Levanger

95811572

ugrudt@yahoo.no

Rotaheia

Wenche og Karl Audun Dyrendahl

Roten
7125 Vanvikan

93630603

wencherokseth@hotmail.com

www.rotaheia.com/

libeflats

Libeflat

Bente Brynjulfsen

7670 Levanger

41444644

brynjulfsenbente@gmail.com

www.libeflat.com

Kaukotten

Ann-Kristin og Idar Reinås

7630 Åsen

90664120

http://www.123hjemmeside.no/Kaukotten/15339744

received_409474069797020

Arminzera

Siri og Mari Stine Johansen

Meråker

Siri: 95809287 Mari Stine:45222756

Siri: johansen_siri@hotmail.com Mari: maristinejohansen@gmail.com

www.arminzera.com

Nordland

Iseldans

Julie Leirvik

8015 Bodø

75510227/97041424

www.iseldans.com

Kilewi

Maria Therese Pedersen

8013 Bodø

41626606

mariatpedersen@yahoo.no

www.kilewi.com

Oppland

Stumne

Merete Viksås

Solliveien 7
2740 Roa

91321648

www.stumne.com/49196493

Walkup

Kristine Hansen

Brennhaugvegen 21
2822 Bybrua

95725960

kristine.walkup@gmail.com

www.walkupflatcoats.com

Oslo
Jonna-m-hundar

Simon Says

Jonna Vassbotn

Rosendalsveien 19 b
1166 Oslo

98129399

Jonna.vassbotn@sebkort.no

www.simonsayskennel.com

Polar Circus

Rita og Carina Tesaker

1152 Oslo

93428630

Flatblacks

Hanne Ruud Reksten og Tormod Ruud

0851 Oslo

93438035/41903537

tormod.ruud@gmail.com

Østfold
Ulvåslia

Ulvåslia

Carine Grimstad

Ekornveien 10
1785 Halden

+47 99395101

carineg@halden.net

www.facebook.com/carine.grimstad

Curlycrest

Curlycrest

Guro Brunsby

Dalene 33
1719 Greåker

+4795284979

guro@kennelcurlycrest.com

http://www.kennelcurlycrest.com

hermiroz

Hermiroz

Line Hovde

Råde

line.hovde@hotmail.com

www.hermiroz.blogspot.com

rudskog

Rudskog

Eirin B. og Hans Ole Stenbro

1890 Rakkestad

90021392/99437106

eirin@rudskog.no

http://www.rudskog.no

Ellelien

Elisabeth Utstumo

1408 Kråkstad

91370360

www.123hjemmeside.dk/willeflora

Elfrema

Wenche Larsen Olsen

1743 Klavestadhaugen

47750333

www.elfrema.dk

Flatnews

Stein Feragen

1827 Hobøl

92849170

http://www.flatnews.no

Allizto

Monica Nilsen og Henriette Paus

Feltspatveien 3
1640 Råde

95034272

www.123hjemmeside.dk/allizto

Rogaland
hunting diamonds 2

Hunting Diamonds

Inger Lise Løtoft og Morten Nielsen

Hamraneveien 23
4374 Egersund

97084096/40414979

ingerliselotoft@icloud.com

Svebekkens-Aktive-Balder

Svebekken

Inger Helen Lund og Kristoffer Salvesen

Liarvågvegen 993
5560 Nedstrand

97531348 / 95200503

ihlund@hotmail.com

www.svebekken.no

Cheri-Ki-Fa

Tove Annette Håkull

Sokndalsveien 546
4372 Egersund

+4747023373

toveannette@gmail.com

workingmood

Workingmood

Camilla Strandnes

Saudaveien 5483
5585 Sandeid

41008060

post@workingmood.no

www.workingmood.no

Sukkertoppen

Geir Ove og Janne Håkull

4370 Egersund

98408521/47023373

www.kennelsukkertoppen.net

Stormy

Grete Iren Håkull

4370 Egersund

92666260

123hjemmeside.no/stormy

Hempth

Thor Jakobsen

Nesbuveien 95
4020 Stavanger

45033313

hempth@frisurf.no

www.kennelhempth.com

Sogn og Fjordane
kalexa

Kalexa

Kjersti Jensen

6770 Nordfjordeid

97082471

kalexa@online.no

www.kalexas.com

Sør-Trøndelag

Annvivi’s

Anja Koteng Hansen

Lesetveien 50
7167 Vallersund

91617332

anjakoteng@gmail.com

www.annviviskennel.com

Fjelltjønna

Brit Sandstrøm og Einar Osnes

7355 Eggkleiva

45617124/45618532

www.fjelltjonna.net

Telemark
sophia_linus_ada_linga

Fambia

Marita Holte og Ronny Samnøen

Venstøplia 28
3721 Skien

95722492/92048138

marita_holte@hotmail.com

www.kennelfambia.com

Troms

Newground

Frid Mikkola

Skamtindveien 4, 9107 Kvaløya (Tromsø)

+47 922 85 638

fmikkola@start.no

Ylva

Marit Sofie Vollan

9022 Krokelvdal

77633614

Vestfold

Clarissa

Monica og Eric Ulland-Brown

3178 Våle

33065225/95029388

www.123hjemmeside.no/kennelclarissa

aniara

Aniara

Anne Grethe Larsen og Morten Sørby

Lymannsvei 4c
3222 Sandefjord

90578822

mortsoer@online.no

www.kennel-aniaras.com/

avzaniaz

Av-zan-iaz

Anita Iversen og Kjell Gulliksen

Vesterøyveien 321
3234 Sandefjord

99 72 19 04 – 99 72 19 05

avzaniaz@online.no

www.kennel-av-zan-iaz.com

Covenstead

Nina Skjelbred

Ferjeveien 9
3222 Sandefjord

90574835

nina.skjelbred@gmail.com

www.covenstead.no

Fab Four

Fab Four

Anne Lise Bøhler og Anne Mette Sletthaug

Preståsveien 10
3216 Sandefjord

92827497/41611667

ams@fabfour.no

www.fabfour.no

Hannemor

Hannemor

Hanne Kongsgård Wiik

Dalenveien 608
3160 Stokke.

48054471

hanne.wiik@hannemor.com

www.hannemor.com

Berit Skullestad

Klokkeråsen

Berit Skullestad

Pauliveien 184
3185 Skoppum

92686901

skulles@online.no

www.klokkeraasen.com

Lullebo

Bente Borlaug

Kråkåsveien 45
3229 Sandefjord

94498652

bentelullebos@hotmail.com

Rintilla

Anne-Berith Waskaas

Soleveien 13
3209 Sandefjord

92853412

anne-bw@sfjbb.net

http://www.rintilla.com