Norsk Retrieverklubb

Jakt

Hvem dømmer?

Her er oversikt over hvem som dømmer på jaktprøvene i norge.

2020

Listen blir oppdatert fortløpende etterhvert som avdelingene sender inn informasjon.

Bergen 21. mars 2020. BK, AK, EK
Grethe Ranheim og Asbjørn Kristiansen

Bergen 22. mars 2020. BK, AK, EK
Grethe Ranheim og Asbjørn Kristiansen

Østfold 28. mars 2020 AK  AVLYST
Øyvind Veel

Oslo 19.april WT alle klasser
Morten Egeberg, Bjarne Holm, Ragnhild Hommelbo, Morten Kielland

Kongsvinger 25. april EK  AVLYST
Asbjørn Kristiansen

Kongsvinger 26. april AK  AVLYST
Asbjørn Kristiansen

Oslo 1.mai AK – UTSATT
Øyvind Veel

Agder 2. og 3 mai 2020, AK/EK begge dager
Louise Lillemann Rasmussen, DK, Jostein Siring og Svein Scheie

Midt-Hedmark 5. mai bevegelig BK
Torunn Sørbye

Oslo 21.mai BK
Øyvind Weel

Sunnmøre 22. mai BK
Bjarne Holm og Ragnhild Hammelbo

Sunnmøre 23. og  24. mai, lørdag : BK, AK, EK, søndag: AK, EK
Bjarne Holm og Ragnhild Hammelbo

 Lakselv (Vest-Finnmark) 23.-24. Mai, WT alle klasser begge dager
Hans Petter Grongstad

Kongsvinger 5. juni BK
Torunn Sørbye

Bodø 5.-7.juni (5.: WT alle klasser, 6/7.: BK alle klasser begge dager)
Dommere: Ragnhild Hammelbo og Hans Petter Grongstad

Midt-Hedmark 6. juni EK

Morten Kjelland

Oslo 13.juni BK
Øyvind Veel

 Fosen 20/21 juni 2020, BK AK EK begge dager
Bjarne Holm og Jostein Siring

Vadsø (Vest-Finnmark)  21. Juni WT alle klasser

Torunn Sørbye

Midt-Hedmark 7. og 8. august, Tollerjaktprøve BK, AK, EK

Sverker Haraldsson

Trondheim 22. og 23. august BK, AK og EK begge dager
Morten Egeberg og Hans Petter Grongstad

Ringerike  29.-30. august 2020 AK/EK begge dager:
Anders Carlsson, Sverige, Jens Magnús Jakobsson, Island/Danmark og Hans Petter Grongstad, Norge

Vest-Finnmark Lakselv 29.-30. August B-prøver alle klasser begge dager

Asbjørn Kristiansen

Trondheim 12.-13. september TJP, BK, AK, EK begge dager
Marie Kinder Nilsson

Nord Trønderlag 19-20. september BK, AK, EK begge dager
Magnus Ånsløkken og Anders Hallgren

Alta (Vest-Finnmark) 26.-27. September, WT alle klasser begge dager

Pål Bådsvik

Sunnmøre 3. og 4. oktober 2020. WT alle klasser
Jostein Siring