Norsk Retrieverklubb

Jakt

Oversikt over prøveledere

Nedenfor finner dere oversikt over kjente prøveledere. Er du prøveleder med ikke på listen? Send SJK en mail.

Listen er oppdatert pr 9. mars 2020

B-prøve/wt:

Navn Avdeling epost
Geir Olav Andersen Agder
Else Pedersen Bergen elsepede@broadpark.no
Christina Getz Bergen
Hallvard Fremstad Fosen
Einar Osnes Fosen
Berit Langdahl Andresen Fosen beritla.austratt@gmail.com
Tove Rigmor Berg Fosen
Anne Helen Winther Koteng Fosen
Erik Bostad Gjøvik/Lillehammer
Ann-Turid Hustad Gjøvik/Lillehammer
Arnulf Hustad Gjøvik/Lillehammer
Trude Hustad Gjøvik/Lillehammer
Ronny Lillebakken Midt-Hedmark
Berit Lund Kongsvinger
Vera S. Dahl Verlo Kongsvinger
Nina W Nilsen Kongsvinger
Ragnhild Birkestrand Nordland
Berit Hergot Nordland berit.hergot@gmail.com
Ulla Grudt Nord-Trøndelag
Bente Brynjulfsen Nord-Trøndelag bente.brynjulfsen@statped.no
André Alfredsen Oslo andre.alfredsen@gmail.com
Torbjørn Gjemdal Oslo torbgjem@online.no
Åse Tøfte Oslo  asetofte@gmail.com
Siri Svihus Oslo siri-sv@online.no
Steen Dalsager Oslo steendalsager@yahoo.no
Tone Andersen Oslo
Wenche Hildisch Oslo
Nina Egeberg Oslo
Ingrid Skår Ringerike
Thrine-Lise Tryterud Ringerike
Vidar A. Frisnes Sunnmøre vidaraf@icloud.com
Jurjen van Weert Sunnmøre jurjen@makvis.no
Trine Seljeseth Tromsø
Knut Haug Tromsø knut_haug@hotmail.com
Nina Ingrid Vik Trondheim nina.i.vik@gmail.com
Irene Hegerberg Trondheim vitomin@online.no
Ellen Hove Trondheim
Idar Reinås Trondheim ireinaas@online.no
Gunn Therese Olafsen Vadsø gt_olafsen@hotmail.com
Rita Rasmussen Vest-Finnmark goldenz@online.no
Tore Mathilassi Vest-Finnmark
Håkan Bergman Østfold bergman35@hotmail.com
Fridtjolf Kielland Østfold
Marita Bergman Østfold
Line Hovde Østfold

Tollingjakt

Ronny Lillebakken Midt-Hedmark
Inger Helene Sørli Midt-Hedmark