Norsk Retrieverklubb

Labrador retriever

Oppdretterliste

Oppdretterlisten kvalitetssikres av raserådet og alle oppførte oppdrettere forplikter seg til å forholde seg til følgende:

  • RAS (rasespesifikk avlsstrategi) finner du HER

Ønsker du å registrere deg som oppdretter? Det gjør du det HER

Akershus
A9E2D3C3-C344-4276-B9ED-A5F3197A336B

La Vita Bella

Viktoriya Ramanovich

1400 Ski

46969933

vita211@hotmail.com

www.lavitabella.no/

A890185D-3823-4066-9AD9-7C0C5B5F77C7

Jamboni

Linn Christin Amundsen

Hobøl

90 80 86 24

post@jamboni.no

www.jamboni.no

IMG_1276

Sletthallen

Hans Rasmus Astrup / Elisabeth Kallevig

Gan

+47 41 63 45 34

elisakall@gmail.com

www.kennelsletthallen.no/norsk/

image

Pibiz

Mette Fevang

Fagerstrand

99 62 36 57 / 66 91 00 18

pibizkennel@gmail.com

www.kennel-pibiz.com

image

Lemonys

Kari Henie

Løken

99 38 77 07

kari@lemonys.com

www.lemonys.com

Narjanas

Torill Hanstad og Silje Hveding Gulstad

Maura

91 60 61 85 / 46 62 39 96

torill.hanstad@me.com

www.narjanas.wordpress.com

image

Mementos

Torunn Sørbye

Nordkisa

90 89 13 74

torunn.sorbye@orionpharma.com

www.mementoskennel.com

15F6EA3B-6F7C-4437-B82D-A3CFFF471236

Drizellas

Irene Østmo Abelsnes

Lillestrøm

kenneldrizella@gmail.com

www.kenneldrizella.com

Aust-Agder
IMG_1151

Vestre Eskedal

Sigrun Pedersen Erlandsen

Grimstad

99 01 09 52

islhest@hotmail.com

www.vestreeskedal.com

Buskerud
EF631CAA-AADA-4184-92A8-6A88BFB84F7F

Borgergrendas

Kjersti Lien

3514 Hønefoss

90 63 08 78

Lienkjersti@hotmail.com

image

Logrekrokens

Karin Formo Skinnes

Krøderen

48 27 13 19

karinskinnes@gmail.com

www.logrekroken.blogspot.com

Finnmark
image

Rastigaissas

Anne-Margrethe Krogh

Tana

97 68 27 63

image

Wildelabbens

Patricia de Wilde

Bergsfjord

97 71 03 15

patricia@dewilde.no

www.wildelabben.com

Hedmark
A18493F8-3AA8-461A-A764-1AD7397BC965

Guri Malla’s

Guri Krogh Eggen

2337 Tangen

93884666

gureggen@gmail.com

img_0365

Brattbo

Ada Wenche Sørensen

Sander

91 12 26 89

brattbo@hotmail.no

Novus Vita

Roger Nagel

Brumunddal

45 04 85 38

rogernagel@hotmail.com

image

Mambrinos

Jan Roger Sauge

Vestmarka

62 83 66 76 / 98 08 94 39

mambrinoskennel@outlook.com

www.mambrinos.net

image

Istra’s

Bente Svenningsen

Lundersæter

92 44 99 03

bensvenn@online.no

image

Pashkira’s

Berit Lund

Skarnes

95 05 40 55

berit.lund@pashkira.com

image

Samisador

Vera S. Dahl Verlo

Skarnes

41 45 92 92

vera.verlo@gmail.com

www.123hjemmeside.no/VerasLab/

Hordaland
img_0027

Ciboria

Ina Bilberg og Freddy Bjørndal

Bergen

47 63 24 65 / 41 32 08 93

as-iren@online.no

www.freewebs.com/ciboria/index.htm

img_0030

Surprising

Eva Mjelde og Anne Mjelde Myhr

Eidsvåg

93 06 47 86 / 55 95 15 04

ew.mjelde@gmail.com

www.surprisings-labradors.net/

Labelsedor

Else Margrethe Pedersen

Hetlevik

55 01 47 67 / 958 73 994

retrieverbergen.hemsedal@gmail.com

image

Gullsteinens

Elin Dahl

Straumsgrend

55 12 12 53 / 41 40 54 17

elin@gullsteinen.net

www.gullsteinen.net

image

Klungerhaugens

Aud Presthus

Ølve

53 48 91 74 / 92 01 58 99

arpresth@online.no

Møre og Romsdal
image

Murikollen

Britt Melchior

Valldal

95 84 47 05

britt.melcior@gmail.com

www.murikollen.com

Nord-Trøndelag
img_0336

Grenneåsen

Birgitte Børresen og Jan-Åge Skjelstad

Åsen

90 63 36 98 / 91 83 17 95

alvilde123@hotmail.no

image

Labbsport

Anne Kvisle Abildsnes

Levanger

99 55 28 16

a-abild@online.no

www.guno-labrador.com/

image

Majans

May Holmli

Vuku

95 16 82 40

may.holmli@gmail.com

www.majanskennel.net

image

Båsdalsvollen

Jørn Olav Sagmo

Snåsa

97 07 82 50

j.sagmo@online.no

Nordland
img_0241

Lillefossen

Naika Hartwig

Bardalsvegen 147
8897 Bardal

97 03 84 55

naika@online.no

www.lillefossen.no

Oppland
image

Ørneredet

Gretha Warberg Laeskogen

Lena

95 85 94 81

gretha.w.laeskogen@hotmail.com

SONY DSC

Laboreiros

Tone Thomassen

Lillehammer

95 25 59 60

laboreiro_lab@hotmail.com

www.laboreiro.com

Østfold
BF6E0E0F-6872-4C85-8B5D-C8EF7FE02459

Blissarietta

Krzysztof og Sylwia Stasiak-Gajewska

1820 Spydeberg

90250014

sylwiast@onet.eu

9B169B42-7C0C-4CBE-BECD-CDA87920F5AB

KickBack

Solveig og Magnus Ånsløkken

Skiptvet

48882446 / 48170447

manslokken@gmail.com

https://www.facebook.com/kennelkickback/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tiny Thumbelina

Eva Reymert og Brian Jensen

Mysen

90 20 89 83

brian.jensen@online.no

www.thumbelina.no

image

Chas

Gerd I. Hansen

Halden

90 75 03 56

gerdcha@online.no

www.chaskennel.com

image

Plankebyens

Mona Engebretsen

Svinndal

41 21 85 53

plankebyenkennel@gmail.com

http://www.plankebyenkennel.com

image

Isnesgården

Ole Martin Eriksen

Grålum

45 63 85 25

Omarerik@online.no

www.isnesgaarden.no

Rogaland
747895EF-A77B-42DE-AB47-BBE7F1222187

Workingmood

Camilla Strandnes

Sandeid

41 00 80 60

camilla@strandnes.no

www.workingmood.no/

image

Labcas

Kristin Vinsrygg

Haugesund

92 24 70 08

kristin.vinsrygg@getmail.no

Sogn og Fjordane
IMG_1757

Steinkjelens

Eva Røneid

Gaupne

46 97 07 29

henriroe@online.no

www.steinkjelen.com

image

Flowsco

Hayley Bird

Førde

57 72 54 45 / 952 45 679

hayleybird73@gmail.com

www.flowscogundogs.com

image

Irta

Anne Katrin Bøyum

Leikanger

94 79 85 77

anne.boyum@outlook.com

www.kennelirta.com

Sør-Trøndelag
91F5A168-8EDF-457C-8762-A95E6646EE41

Oceansong

Hilde Dahl Hansen

Trondheim

99 25 82 27

hildedh@icloud.com

www.oceansong.no

????????????????????????????????????

Soknes

Tone Inge og Audun K. Braseth

Støren

90 20 53 40

audunkb@online.no

IMG_1995

Annvivi’s

Anne og Kjell Koteng

Bjugn

91 30 67 93

a-koteng@broadpark.no

image

Lyonette

Larisa Lbova

Svorkmo

46 23 28 02

lara13lbova@yahoo.com

image

Eyecatching

Siv Sandø

Jonsvatnet

93 42 44 35

eyecatch@online.no

image

Aro-Noors

Bente Fjeldsæter

Heimdal

72 84 41 12 / 46 62 91 21

be-fjeld@hotmail.com

image

Austrått

Berit Langdahl Andresen

Brekstad

97 05 70 97

beritla.austratt@gmail.com

Telemark
image

Sprite Top

Lisbeth Haugerød

Skien

93 84 22 74

lisbeth.haugerod@online.no

image

Amberslåttas

Elisabeth Alvestad Kaasa

Drangedal

95 16 03 50 / 90 72 99 25

eakaasa@gmail.com

www.jaktlabrador-wilja.blogspot.no/

Troms
F36D9B1D-B176-4A02-BA84-E2A996088282

Bloom Edition

Ingrid Strøm Nordahl

Tromsø

97 54 17 33

kvanor@gmail.com

image

Skogviks

Ann Sissel Paulsen

Tromsdalen

92 68 91 63

skogviks@frisurf.no

www.skogsviks.com

image

Hamnevoll

Gro Mora Sørensen

Evenkjer

90 98 70 15

gromora@online.no

Vest-Agder
IMG_1474

Welove

Jorann R. Rønning

Kristiansand

90 98 97 21

jorann.ronning@gmail.com

image

Fieldvalleys

Sven Slettedal

Vennesla

90 66 52 87

svslett@online.no

Vestfold
IMG_2040

Miliandra

Grethe E. Nordby

Nøtterøy

90 74 02 96

genordby@gmail.com

www.miliandra.no

img_0285

Vimsan

Vigdis Pettersen

Verftsveien 3 C
3115 Tønsberg

92 06 67 86

vigdis@vimsan.com

www.vimsan.com/

IMG_1477

Svegro

Gro Ruvang

Tolvsrød

92 81 29 15

gro-ruva@online.no

www.svegro.com/

Greline

Grethe Ranheim

Nøtterøy

91 37 27 29

greran@live.no

image

Hårkollens

Bjørg Ørmen

Andebu

33 44 13 96 / 92 45 91 46

oerme@online.no