Norsk Retrieverklubb

Oslo og omegn

Styret og komitéer

Kontaktinformasjon

Norsk Retrieverklubb, avd. Oslo og omegn

Adresse: c/o Tormod Ruud, Moltke Moes vei 10, 0851 Oslo.

Epost styretosloogomegn@retrieverklubben.no

IBAN: NO98 1503 1032 722  BIC: DNBANKOKKXXX

Vi ber alle som foretar innbetalinger fra utlandet å krysse av for at betaler skal stå for omkostningene.

Du finner oss også på Vipps #10902

Styret
Tormod Ruud

Tormod Ruud

Styreleder

Oslo

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

Ørnulf Halmrast

Ørnulf Halmrast

kasserer

Kjersti Norstad

Kjersti C. Norstad

Nestleder og sekretær

Rykkinn

926 28 212

kjersticn@gmail.com

Trine-Lise

Trine-Lise Kolsrud Johannessen

Styremedlem og kontaktperson for utstillingskomiteen

Oslo

920 89 582

trineliseco@hotmail.com

JennyWiik

Jenny Wiik

vara

91005864

Anne Sofie Kollevold

Anne Sofie Kollevold

vara

Sandvika

askollevold@gmail.com

AndersTorp

Anders Torp

Styremedlem

Oslo

971 67 974

anders@retrieverklubbenoslo.no

Kurskomiteen
Kirsten P

Kirsten Partapuoli

Leder

Oslo

92435476

kirsten.partapuoli@gmail.com

maywettreholthe

May Wettre Holthe

medlem

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com

profilbilde

Kari Bakos

Komitemedlem

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com

AndersTorp

Anders Torp

medlem

JennyWiik

Jenny Wiik

komitemedlem

91005864

j.wiik@online.no

Ingunn Vermedal

Ingunn Vermedal

komitemedlem

Oslo

Jaktkomiteen
Atle Bakke

Atle Bakke

Leder

Jessheim

991 57 330

jaktoslo@gmail.com

Beril

Beril Holte Rasmussen

Komitemedlem

Kolbotn

952 02 590

Geir Egil

Geir Egil Kalvik

komitemedlem

Karoline Johansen

Karoline Johansen

Komitemedlem, kursansvarlig

Mogreina

926 36 909

Sten Ivar Tønsberg

Sten Ivar Tønsberg

komitemedlem

Aurskog

918 47 477

Victoria Als Klein

Victoria Als Klein

komitemedlem

Oslo

Utstillingskomiteen
Roger Petterson

Roger Petterson

Leder

Oslo

928 25 055

roger@goldenniro.no

Lill Fischer

Lill J. Fischer

Komitemedlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Susanne Devik Hope

Susanne Devik Hope

Komitemedlem

Bærum

480 52 761

utstillingoslo@gmail.com

Kate Iren Tangnes

Kate Iren Tangnes

Medlem

Oslo

936 16 880

chrilika@hotmail.com

17328189_347591668975518_932717321_n

Katja V. Ravn

Medlem

Oslo

katja@fiachras.com

Lydighets- og rallylydighetskomiteen

Siv Breivik

komitemedlem

Tone Fredenborg

Tone Fredenborg

komitemedlem

Jaktcupkomiteen
Ørnulf Halmrast

Ørnulf Halmrast

medlem

Susanne Devik Hope

Susanne Devik Hope

medlem

Bærum

480 52 761

jaktcupen@retrieverklubbenoslo.no

Marianne Hansen

medlem

Oslo

Trine-Lise

Trine Lise Kolsrud Johannessen

medlem

profilbilde

Kari Bakos

Medlem

Lørenskog

92222032

kabs70@gmail.com

annette

Annette Helk

prøveleder

Bærum

412 23 849

Rolf Bruce

Rolf Bruce

Medlem

Oslo

916 10 530

rolf.bruce@online.no

Hønsecupkomiteen
maywettreholthe

May Wettre Holthe

leder

Oslo

91854619

maywholthe@hotmail.com

Lill Fischer

Lill J. Fischer

medlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Anne Karin Lukerstuen

Komitemedlem

Ingunn Vermedal

Ingunn Vermedal

komitemedlem

Oslo

Hyttekomiteen
Tormod Ruud

Tormod Ruud

Medlem

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

Per-Harald Hansen

Per Harald Hansen

Medlem

995 62 678

p-hhanse@online.no

Rolf Bruce

Rolf Bruce

Medlem

Oslo

916 10 530

rolf.bruce@online.no

Valgkomiteen
Lill Fischer

Lill J. Fischer

medlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Vibeke Birkelid

Vibeke Birkeli

Vara valgkomiteen

Frogner, Sørum

452 15 901

Vibeke.Birkeli@endomed.no

profilbilde

Kari Bakos

Medlem

Lørenskog

92222032

kabs70@gmail.com

maywettreholthe

May Wettre Holthe

medlem

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com

Webmaster
AndersTorp

Anders Torp

Web-ansvarlig

Oslo

97167974

anders@retrieverklubbenoslo.no

Kari Bakos

Kari Bakos

Assisterende webmaster

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com