Norsk Retrieverklubb

Oslo og omegn

Styret og komitéer

Kontaktinformasjon

Norsk Retrieverklubb, avd. Oslo og omegn

Adresse: c/o Tormod Ruud, Moltke Moes vei 10, 0851 Oslo.

Epost styretosloogomegn@retrieverklubben.no

IBAN: NO98 1503 1032 722  BIC: DNBANKOKKXXX

Vi ber alle som foretar innbetalinger fra utlandet å krysse av for at betaler skal stå for omkostningene.

Du finner oss også på Vipps #10902

Styret
Tormod Ruud

Tormod Ruud

Styreleder

Oslo

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

Kjersti Norstad

Kjersti C. Norstad

Nestleder og sekretær

Rykkinn

926 28 212

kjersticn@gmail.com

Kjersti H. Rian

Kjersti H. Rian

kasserer

Asker

476 21 755

kjerstirian@outlook.com

Vibeke Birkelid

Vibeke Birkeli

Styremedlem og kontakt for jaktkomiteen

Frogner, Sørum

452 15 901

Vibeke.Birkeli@endomed.no

JennyWiik

Jenny Wiik

vara

91005864

Trine-Lise

Trine-Lise Kolsrud Johannessen

Styremedlem og kontaktperson for utstillingskomiteen

Oslo

920 89 582

trineliseco@hotmail.com

AndersTorp

Anders Torp

Varamedlem

Oslo

971 67 974

anders@retrieverklubbenoslo.no

Webmaster
AndersTorp

Anders Torp

Web-ansvarlig

Oslo

97167974

anders@retrieverklubbenoslo.no

Kari Bakos

Kari Bakos

Assisterende webmaster

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com

Kurskomiteen
Kirsten P

Kirsten Partapuoli

Leder

Oslo

92435476

kirsten.partapuoli@gmail.com

maywettreholthe

May Wettre Holthe

medlem

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com

profilbilde

Kari Bakos

Komitemedlem

Lørenskog

922 22 032

kabs70@gmail.com

AndersTorp

Anders Torp

medlem

JennyWiik

Jenny Wiik

komitemedlem

91005864

j.wiik@online.no

Jaktkomiteen
Atle Bakke

Atle Bakke

Leder

Jessheim

991 57 330

jaktoslo@gmail.com

Karoline Johansen

Karoline Johansen

Komitemedlem, kursansvarlig

Mogreina

926 36 909

Hege Christin Dahl

Hege Christin Dahl

Komitemedlem, økonomiansvarlig

Vormsund

981 08 272

Åse Tøfte

Åse Tøfte

komitemedlem

Brårud

90847846

Sten Ivar Tønsberg

Sten Ivar Tønsberg

komitemedlem

Aurskog

918 47 477

Victoria Als Klein

Victoria Als Klein

komitemedlem

Oslo

Utstillingskomiteen
Roger Petterson

Roger Petterson

Leder

Oslo

928 25 055

roger@goldenniro.no

Lill Fischer

Lill J. Fischer

Komitemedlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Susanne Devik Hope

Susanne Devik Hope

Komitemedlem

Bærum

480 52 761

utstillingoslo@gmail.com

Kate Iren Tangnes

Kate Iren Tangnes

Medlem

Oslo

936 16 880

chrilika@hotmail.com

17328189_347591668975518_932717321_n

Katja V. Ravn

Medlem

Oslo

katja@fiachras.com

Jaktcupkomiteen
Steinar Sværen

Steinar Sværen

Komitemedlem

Sandvika

909 85 118

steinarsvaren@gmail.com

christina

Christina Berman

Medlem

Bærum

906 25 851

Wenche H

Wenche Hildisch

medlem

Oslo

936 77 096

Sigrid

Sigrid Marie Evensen

medlem

Ås

975 00 077

Linda

Linda Bøhm Knutzen

medlem

Oslo

414 45 759

Hønsecupkomiteen
maywettreholthe

May Wettre Holthe

leder

Oslo

91854619

maywholthe@hotmail.com

Lill Fischer

Lill J. Fischer

medlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Susanne Devik Hope

Susanne Devik Hope

Komitemedlem

Bærum

480 52 761

utstillingoslo@gmail.com

Anne Karin Lukerstuen

Komitemedlem

Ingunn Vermedal

komitemedlem

Oslo

Hyttekomiteen
Tormod Ruud

Tormod Ruud

Medlem

934 38 035

tormod.ruud@gmail.com

Per-Harald Hansen

Per Harald Hansen

Medlem

995 62 678

p-hhanse@online.no

Rolf Bruce

Rolf Bruce

Medlem

Oslo

916 10 530

rolf.bruce@online.no

Valgkomiteen
Steinar Sværen

Steinar Sværen

Komitemedlem

Sandvika

909 85 118

steinarsvaren@gmail.com

Lill Fischer

Lill J. Fischer

medlem

Bærum

908 81 007

lill.jacqueline.fischer@gmail.com

Gry S Hoel

Gry Schei Hoel

medlem

Slattum

906 39 345

Gry.schei.hoel@tine.no

maywettreholthe

May Wettre Holthe

medlem

Oslo

918 54 619

maywholthe@hotmail.com