Norsk Retrieverklubb

Styret og komitéer

Under ser du Retrieverklubbens fantastiske styre- og komité-medlemmer
Ønsker du å sende felles e-post til hovedstyret kan du bruke: [email protected]

Styrets møteplan 2021/2022 finner du HER

Hovedstyret

Siv Sandø

Leder

Røstadbakken 11,
7057 Jonsvatnet

+47 934 24 435

[email protected]

Steinar Sværen

Kasserer

Tappen 12
1337 Sandvika

+47 909 85 118

[email protected]

Jostein Siring

medlem

+4791320140

[email protected]

Annbjørg Ballo

Varamedlem

Havnegata 42,
Vadsø

+47 480 30 345

[email protected]

Mona Skyrudshaugen

Styremedlem

Lund
2123 Bruvoll

+47 911 27 758

[email protected]

Anne Mette Sletthaug

Styremedlem

Preståsveien 10
3216 Sandefjord

+47 928 27 497

[email protected]

Berit Lund

Styremedlem hovedstyret

Fiolveien 13,
2100 Skarnes

+47 62 96 18 88

[email protected] [email protected]

Torun Larsen

Medlem

Øksnesvarden 17
4352 Klepp

+47 928 69 117

[email protected]

Kathrine Gunstad

Varamedlem


+47 913 06 908

[email protected]

Valgkomiteen

Nina Skjelbred

Løkeveien 271
3160 Sandefjord

+47 905 74 835

[email protected], [email protected]

Tormod Ruud

Styremedlem

Moltke Moes vei 10
0851 Oslo

+47 934 38 035

[email protected], [email protected]

Roger Pettersson

Medlem

Omøybakken 17
Oslo

+47 928 25 055

[email protected]

Kjersti Jensen Øverlid

Øverlidvegen 793
6770 Nordfjordeid 

+47 970 82 471

[email protected]

Den sentrale Jaktkomiteen

Nina Ingrid Vik

[email protected]

Sigrid Marie Evensen

Skiptvet

+47 975 00 077

[email protected]

Tina Edvardsen

Nordmessenvegen 141
2610 Mesnali

+47 977 42 048

[email protected]

Karianne Hansen

St. Hansveien 18 A
1727 Sarpsborg

+47 412 33 336

[email protected]

Trond Valdersnes

Leitet 12
5911 Alversund

+47 951 68 746

[email protected]

Gunn Therese Olafsen

Ellen Aannerudsv 13b
9912Hesseng

+47 958 45 292

[email protected]

Den sentrale sporkomiteen

Tone Nordhagen

Leder

Liløkkeveien 5
1684 Vesterøy

+47 976 79 876

[email protected]

Hanne Dornish

Hemsveien 17
3090 HOF

+47 413 50 594

[email protected]

Cate-Elin Mathisen Haga

Kirkegårdsveien 28
9900 Kirkenes

+47 78 99 94 72/+47 977 41 166

[email protected]

Den sentrale utstillingskomiteen

Knut Tore Abrahamsen

Tallholen 31
2334 Romedal,

+47 455 05 224

[email protected]

Eirin Stenbro

Leder

1890 Rakkestad

900 21 392

[email protected]

Hans Ole Stenbro

1890 Rakkestad

+47 994 37 106

[email protected]

Berit Lund

Styremedlem hovedstyret

Fiolveien 13,
2100 Skarnes

+47 62 96 18 88

[email protected] [email protected]

Agility- og lydighetskomiteen

Hilde Ulvatn Marthinsen

Bregnevegen 4
2322 Ridabu

+47 901 00 341

[email protected]

Stein Feragen

Elvestadveien 73
1827 Hobøl

+47 928 49 170

[email protected]

Dommerkomite for Jaktprøvedommere

Frank Hermansen

[email protected]

Magnus Ånsløkken

Nestleder

Rueneveien 42
1816 Skiptvet.

+47 488 82 446

[email protected]

Morten Egeberg

Sekretær

Innleggen 14
1925 Blaker

+47 913 25 944

[email protected]

Øyvind Veel

Leder

Sørpå Dillingøy
1591 Sperrebotn

+47 922 85 343

[email protected]

Eksteriørdommerkomiteen

Nina Skjelbred

Løkeveien 271
3160 Sandefjord

+47 905 74 835

[email protected], [email protected]

Eva Mjelde

Tyrivn. 40,
5104 Eidsvåg

930 64 786 / 55 95 15 04

[email protected]

Anne-Berith Waskaas

Soleveien 13, 3209 Sandefjord

928 53 412

[email protected]

Lov- og Organisasjonskomiteen

Patrick Oware

[email protected]

Lill Jacqueline Fischer

Levrestien 3
1346 Gjettum

+47 908 81 007

[email protected]

Jan Eyolf Brustad

Leder

Alfheim 23,
1384 Asker

+47 907 92 615

[email protected]

Familie-og rekrutteringskomiteen

Wenche Rolland

Sjulerødveien 6
1592Våler i Østfold

+47 930 13 258

[email protected]

Tormod Ruud

Messeansvarlig

Moltke Moes vei 10
0851 Oslo

+47 934 38 035

[email protected]

Allan Tingstveit

Trudvangveien 45,
2123 Bruvoll

+47 901 77 788

[email protected], [email protected]

Raseråd Ches

Iris B. Idland

Kingos gate 22
0457 Oslo

+47975 63 053

[email protected]

Margunn Tvedten

Åsmarkvn. 721
2364 Næroset

+47 934 39 669

[email protected]

Maud Kristine Heier

Bjerkebakken 9
0757 Oslo

+47 980 21 918

[email protected]

Raseråd Curly

Elisabeth Ranheim

Lysgårdsvejen 18
2618 Lillehammer

+47 958 65 126

[email protected]

Sveinung Skjerahaug

Bogsundvegen 12,
4233 Erfjord

+47 951 49 873

[email protected]

Raseråd flat

Hanne Kongsgård Wiik

"Bjerkerød" Dalenveien 608
3160 Stokke

+47 480 54 471

[email protected]

Jonna Vassbotn

Rosendalsveien 19 B
1166 Oslo

+47 981 29 399

[email protected]

Line Hovde

Gjersøgata 8
1640 Råde

+47 452 44 047

[email protected]

Raseråd golden

Tormod Dahl

[email protected]

Anita Galtung Nilsen

Amundrudvegen 70
2770 Jaren

+47 955 24 640

[email protected]

Allan Tingstveit

Trudvangveien 45,
2123 Bruvoll

+47 901 77 788

[email protected], [email protected]

Raseråd Labrador

Irene Abelsnes

[email protected]

Silje Christin Hveding

Vålaugsvegen 37
2032 Maura

+47 466 23 996 

[email protected]

Katja Ravn

Webansvarlig

[email protected]

Raseråd toller

Kristine Gallagher



[email protected]

Sølvi Rønnild

[email protected]

Kate Iren Tangnes


[email protected]