Norsk Retrieverklubb

Sunnmøre

Styret og komitéer

Styret
Jarle(1)

Jarle Øyen

Leder for avdelingen og medlem i sporkomiteen

Negardsvegen 19
6013 ÅLESUND

480 39 645

jarle.oyen@gmail.com

grete-melsether

Grete Melsether

Nestleder og kontaktansvarlig for jaktkomiteen

Furmyrgjerdet 8D, 6018 Ålesund

908 93 222

grete.melsether@tussa.no

Lidvar Hjelle

Kasserer

Hamnegata 45
6100 Volda

lidvardhjelle69@gmail.com

Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde

Sekretær og webansvarlig, medlem i utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

Jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for utstillingskomiteen og sekretær i utstillingskomiteen

Ramsvikvegen 62, 6012 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

Frida

Frida Lødemel

Kontaktansvarlig og Leder for sporkomiteen

Øvremovegen 18, 6154 Ørsta

913 56 256

frida.lodemel@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Kontaktperson for kurskomiteen

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paubro@hotmail.no

Sporkomiteen
Jarle(1)

Jarle Øyen

Leder for avdelingen og medlem i sporkomiteen

Negardsvegen 19
6013 ÅLESUND

480 39 645

jarle.oyen@gmail.com

Frida

Frida Lødemel

Kontaktansvarlig og Leder for sporkomiteen

Øvremovegen 18, 6154 Ørsta

913 56 256

frida.lodemel@gmail.com

paul-marco

Paul Brown

Kontaktperson for kurskomiteen

Rabbeneset 14, 6037 Eidsnes

971 71 240

paubro@hotmail.no

Arild(1)

Arild Brathaug

Blindheimsneset 21, 6020 Ålesund

933 65 431

Jaktkomiteen
KarlMagneHoff

Karl Magne Hoff

Leder Jaktkomiteen

977 133 41

karl6260@online.no

Kjellaug Buset

916 70 520

kjbusae@gmail.com

Gina Juul Olsnes

Siv Helseth

Ann_Helen_Aune

Ann Helen Aune

Hamnegata 45
6100 Volda

928 82 155

annhelenaune@gmail.com

Utstillingskomiteen
Ane

Ane Grebstad

Leder for utstillingskomiteen

952 13 382

ane.grebstad@hotmail.com

Mai_17mai2017 281(2)

Anja Roiha Sunde

Sekretær og webansvarlig, medlem i utstillingskomiteen

Runnane 10, 6037 Eidsnes

900 18 619

anja@kvasneset.com

Torhild

Torhild Hagfonn Devold

Økonomiansvarlig i utstillingskomiteen

Åsemarka 11, ÅLESUND

900 54 804

torhild.hagfonn.devold@mimer.no

Jannicke

Jannicke Nygård

Kontaktperson for utstillingskomiteen og sekretær i utstillingskomiteen

Ramsvikvegen 62, 6012 Ålesund

473 97 757

jannicke94@gmail.com

Cecilie

Cecilie Reiten Vollvik

Medlem av Utstillingskomiteen

Nedre Kipperberget, 6030 LANGEVÅG

415 17 840

cvollvik@gmail.com

Valgkomite
Jarle(1)

Jarle Øyen

Leder for avdelingen og medlem i sporkomiteen

Negardsvegen 19
6013 ÅLESUND

480 39 645

jarle.oyen@gmail.com

are

Are B. Knudsen

Medlem av Jaktkomiteen

Arild(1)

Arild Brathaug

Blindheimsneset 21, 6020 Ålesund

933 65 431