Norsk Retrieverklubb

Nova scotia duck tolling retriever

Oppdretterliste

Oppdrettere som står oppført på denne listen har bekreftet at de har lest og samtykket i følgende:

  1. Oppdretter må følge NRK’s avlspolicy / krav til oppføring på valpelisten.
  2.  Oppdretter må være medlem av Norsk Retrieverklubb
  3.  Valpene må la seg kunne registrere i NKK  og NKKs etiske grunnregler for avl og oppdrett / Avlsstrategi skal følges.

I tillegg forplikter oppdretter seg til å lese igjennom og sette seg godt inn i RAS (Rasespesifikk avlsstrategi) for toller.

Ønsker du å registrere deg som oppdretter gjør du det HER

Oppføring koster kr 100 per år, innbetaling til konto 5081 06 16250. Merk betaling med kennelnavn. Frist for betaling i 2020 er 31.mars.

Bekreftelsen sendes inn i egen e-post til post@retrieverklubben.no.

Agder
kennel duckcharmers color 2

Kennel Duck Charmer’s

Odd Arne Grødem & June Anderson

4550 Farsund

901 42 484

post@duckcharmers.com

www.duckcharmers.com

Lauvstua

Kennel Lauvstua

Anne-Lise Holte

4634 Kristiansand S

900 50 367

lauvstua@online.no

www.lauvstua.no

Innlandet

Kennel Tollertunet

Grethe Langseth

3535 Krøderen

gre-t@hotmail.com

www.tollertunet.net

Oslo
Kennel Chrilikas

Kennel Chrilika

Kate Iren og Christel Tangnes

0672 Oslo

936 16 880

chrilika@hotmail.com

www.chrilika.wordpress.com/

Kennel Tigerstaden

Brit Haarklou Mathisen

0586 Oslo

924 46 559

tigerstaden.kennel@gmail.com

www.facebook.com/Tigerstadenkennel

Rogaland
Kennel Tolleråsen

Kennel Tolleråsen

Åse Berg

4380 Hauge i Dalane

951 30 872

asebergen@gmail.com

www.ase-berg.net

Kennel Tussatolleren

Jorunn Skjæveland

4056 Tananger

970 01 673

tussatolleren@hotmail.com

www.tussatollerenkennel.com

Troms og Finnmark
Nordlystolleren

Kennel Nordlystolleren

Linn og Ole-Morten Smith

9900 Kirkenes

926 61 129

linngronlie@hotmail.com

www.facebook.com/nordlystolleren/

37124618_10156260628207419_2362517847168516096_o-1

Kennel Shetoll

Maria Niskasaari

9440 Evenskjer

455 04 935

kennel-shetoll@hotmail.com

www.facebook.com/kennelshetoll/

Kennel Turbofox

Kennel Turbofox

Trude Kleven

9402 Harstad

950 13 485

kennelturbofox@gmail.com

www.turbofox.net

Trøndelag
inlicio-logo-700pix

Kennel Inlicio

Johanna Järnegren & Henrik Jensen

7224 Melhus

918 97 148

post@inlicio.com

www.inlicio.com

kennel vakre meløy 3)

Kennel Vakre Meløy

Marita Spigseth

7550 Hommelvik

958 27 909

mspigset@online.no

https://www.facebook.com/Vakremeloy/

Vestfold og Telemark

Kennel Blazing Sun

Helene Harkjerr Gravdahl

3118 Tønsberg

971 98 431

helene@tolleren.com

www.tolleren.com

Kennel Tilia garden

Hanne Marit Lindhagen

3145 Tjøme

915 15 488

hamlind55@hotmail.com

Røvarbu’s

Ellen Horn Langeland

3140 Nøtterøy

934 55 910

Ellen@psykosofi.no

www.facebook.com/Trollunger- Røvarbu's

Vestland

Tollerjentenes kennel

Karen-Anne Stordalen og Laila Vindenes

5177 Bjorøyhamn

975 81 485

Laila@havheksen.no

Viken
1B6CB382-FF36-4188-91CB-86CAEB19E918

Rockferry Kennel

Jannicke Bjørkå

1640 Råde

91123079

jannickers@hotmail.com

www.rockferry-kennel.no

Strandtollerne

Kirsten og Nina Fjeldsaa

1368 Stabekk

90605655

strandtollerne@gmail.com

www.strandtollerne.wixsite.com/strandtollerne